Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek van rá hajlama arra...

Kinek van rá hajlama arra hogy alaposan megnyírjam géppel ahogy kérne vagy közös megegyezés alapján amilyenre én szeretném?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj már innen te hajfétises xd
2022. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Furi kérdés, de ha kicsit többet írnál magadról (f/n, fiatal vagy idősebb), a körülményekről, illetve hogy kb. kiket keresel milyen korosztályból lehet jelentkezik valaki (én nem, hogy válaszoljak is).
2022. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és nőt keresek (18-29) és igazából közös megegyezéssel is jó nekem ha nem akar olyan drasztikus váltást vagy nagyon rövid hajat.
2022. márc. 4. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen fiatal nőket, lányokat "alaposan megnyírni géppel" vagyis akár lekopasztani? Azt nagyon kevesen vállalják, de ennek ellenére sok sikert kívánok, hátha találsz egy lányt, aki ezt tényleg szeretné.
2022. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jókívánságot 4es de nem kell olyan kopaszra ha nem szeretné nekem elég ha csak mondjuk hátul vagy oldat egy felnyirast enged meg mellé egy igazitast a végéből.
2022. márc. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!