Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zavarna ez egy kozmetikusban?

Zavarna ez egy kozmetikusban?

Figyelt kérdés
Kedves a vendégekkel, de nem az a fajta aki végigbeszélgeti a kezelést. Persze ha a vendég olyan akkor beszélget vele, de ő maga nem ilyen típus.
2021. aug. 18. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én mindig azokhoz a kozmetikusokhoz mentem vissza, akik végigbeszélgették velem a kezelést és a következő alkalommal is emlékeztek arra, amit mondtam. Különbözőek vagyunk. :)
2021. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem zavar ha dumálnak
2021. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én kifejezetten szeretném, ha csendben lenne. Persze bunkó ne legyen, de a halálom amikor már az első kezelésnél is többet akar tudni, mint egy rendőr nyomozó. Maximum kozmetikáról beszéljünk, bőrápolásról, azt is csak röviden. Pihenni szeretnék, a csacsogás még közeli ismeretség esetén is zavar. A személyes dolgaim meg nem egy idegennel akarom megbeszélni.
2021. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!