Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színezés után tényleg kell...

Színezés után tényleg kell egy hónapot várni a melírozással?

Figyelt kérdés
Szőke melírok voltak a hajamban, ami nagyon tetszett, de csak azért csináltam hogy később szőke legyen. Én hülye beszíneztem a loreal casting creme gloss fénylő szőkékkel 2x is, ami nem csinált semmit a hajammal, sőt, még sötétebb lett és már nem olyan intenzívek a melírok.....úgyhogy újra akarnám melíroztatni mert nagyon zavar most a hajszínem:( Tényleg várni kell vele? Ezek csak színezők voltak, és most fodrászhoz mennék..:(
2010. aug. 29. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért mondják, hogy várni kell vele legalább egy hónapot, mert a hajnak nem tesz jót ha sűrűn festik.

Szerintem ha nem tetszik a hajad akkor menj el fodrászhoz.:)

2010. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

óóó köszi a választ:)

nem is az hogy nem tetszik..hanem hogy olyan mint régen és én már régóta ilyen jó kis playboyvillalányai-szőkét akarok:( mondjuk 2 hetet várok vele és utána fodrász?:D

2010. aug. 29. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!