Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám barnára festeni...

Hogyan tudnám barnára festeni a hajamat? Nem lenne ronda ha szőkítőporozés és színezés után befesteném gesztenyebarnára?

Figyelt kérdés
Pénteken(márc 25) fodrásznál voltam. szőkítőporral volt fenn kb 20 percet utána szőke színezőt kentek rá az kb 15 percet volt fenn. ma már tök srága lett.. Rövid állig érő hajam van. de a színe most nemtetszik .. sürgős lenne mert jövőhéten ballagási fotózás. :S HELP! 14/L
2011. márc. 28. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem befogná.simán.de a helyedben inkább szinezővel festeném be.az mégsem olyan végleges,mint a festék,ha esetleg nem tetszene.
2011. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ilyen gyógynövényes hajfestéket vettem. N6osat. szted jó?
2011. márc. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!