Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kihullott szempillára tippek?

Kihullott szempillára tippek?

Figyelt kérdés
Modell voltam egy műszempilla építő tanfolyamon. A tanuló látszólag szépen csinálta meg a pilláim, viszont rettentően károsult szinte az összes. Többet össze ragasztott, a nagy része a saját pillámmal együtt hullik ki, naponta 5-6 szálat elveszítek. Már látszanak részek, ahol teljesen kihullott. Sosem szerettem a műszempillát, nem is akartam, de mivel egy rokonom kért fel modellnek, ezért vállaltam. Olvastam, hogy ricinus olaj jó lehet rá. Nektek vannak tippjeitek, amivel gyorsabban növeszthetném? Egyáltalán vissza nőnek a kihullott pillák, mennyi időbe telik? Köszönöm
2021. aug. 11. 04:25
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Na ilyen hülyeségre se vállalkoznék soha, ha rokonom kér meg ha nem.

Jó fél év mire rendesen vissza nő.

2021. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ricinus olajod, olíva olaj is megteszi.
2021. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van ricinusom, a hajamra azt használom, csak nem tudtam, hogy jó-e pillára is
2021. aug. 11. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van aki azt használ.
2021. aug. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dm saját márkás szempilla szérumai nagyon jók és mind a kettő olyan 1000ft körül van. Szerezd be mindkettőt. Igaz en pont felváltva használom. :D az éjszakait szoktam nappal felrakni, mert az kefés mint egy szempillaspirál és azt szoktam felkenni a spirál előtt. A másik meg tus szerű azt este szoktam.
2021. aug. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hú, erről nem tudtam. Köszönöm a tippet!
2021. aug. 23. 22:56
 7/7 anonim ***** válasza:
ricinus olaj, vazelin.
2021. szept. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!