Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jó a ricinusolaj...

Tényleg jó a ricinusolaj szempillára?

Figyelt kérdés
Szeretném megnöveszteni a szempilláimat. Ajánlottak nekem egy elég drága szempillanövelő szérumot, ami elvileg elég jó, viszont úgy vagyok vele, hogy először kipróbálom a ricinusolajat, mert sokkal olcsóbb. Elég sok jót olvastam róla, de szeretném olyan emberek véleményét kérni akik tényleg használják/használták. Kinek hogy vált be? Tényleg sok szempilla hullik ki először? Azt olvastam, hogy úgy kell felvinni a szempillákra, hogy egy kiürült szempillaspirálba bele kell rakni, de nem tudom, hogy higítsam-e fel, vagy ne. Ti hogy használjátok?

2020. júl. 6. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én használom, nekem eleve dús meg hosszú a szempillám (genetikailag) de mostanába használom a ricinusolajat is nekem használt, meg anyukámnak is akinek kicsike és nem dús a szempillája neki is hamar nőtt (1-2 hét alatt már látsztik vagy akár napok alatt is). Mellesleg ha ki húllik pár szempilla az átlagos az én esetemnél 2-3 húlott ki és ennyi, utána is olvastam hogy ez nomrális. Én simán rá kenem az ujjammal az egész szememre xd. Anyukám viszi fel magának szepillaspirálos kefével. Én csak simán az olajat használom nem hígítom semmivel se.


17L

2020. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ! Tökéletes.
2020. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag sokáig használtam anno, de sajnos nekem nem segített. :(

Viszont az anyukám használta, neki remekül működött. Talán egyénfüggő is. :)

Egyik volt osztálytársam állandóan azzal kente a szempilláit, de még a hajára is tett ricinusos pakolást. Emlékszem, hogy mindig gyönyörű, fényes volt a haja. :) Próbáld ki. Nem drága dolog. :)

2020. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Azt nem tapasztaltam soha, hogy hullott volna tőle a szempilla. Én régi szempillaspirál keféjével vittem fel, amit előzőleg szépen letisztítottam. :)

2020. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Ki fogom próbálni, az biztos.
2020. júl. 7. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!