Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném vágatni a hajam...

Le szeretném vágatni a hajam de anyukám nem engedi. Hogy beszéljem rá?

Figyelt kérdés

Szóval...

Már tényleg évek óta nagyon tetszene valami ehhez hasonló rövid haj:

[link]

[link]

De most döntöttem úgy hogy már tényleg levágatom de amikor közöltem anyuval nagyon nem örült.... Amikor csak állig vágattam volna azt sem engedte, frufrut sem engedett vágatni pedig már 17 vagyok. Olyanokkal jött hogy úgy néznék ki mint egy leszbikus, meg a fiúknak úgy nem fogok kelleni. Más dolgokkal kapcsolatban igazából sokkal engedékenyebb szóval nem értem.

Most majdnem a hátam közepéig ér, egyenes és szőke, de ha levágatom befestetném barnára vagy valami vöröses barnára. Hogy tudnám ezt megbeszélni anyukámmal? Egy barátnőm aki fodrásznak tanul azt mondta szívesen megcsinálná csak nem mernék úgy hazajönni anyámhoz ha ő nem engedi.



2021. aug. 8. 22:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megmutattam neki az első képet csak mondtam hogy az oldala a füleimnél ne legyen olyan hosszúra meghagyva, szóval ahhoz hasonló lett. Meg a teteje és a frufru talán picivel rövidebb lett mint a nőnek a képen.
2021. aug. 9. 20:37
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
És nem szeretnél késöbb esetleg enél rövidebb fazonokat kiprobálni?
2021. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12: Még nem gondolkoztam rajta és ennél sokkal rövidebbet már nem is vágatnék, max felül picit rövidebbre. Egyelőre a mostani tetszik nagyon csak még meg kell szoknom.
2021. aug. 9. 21:42
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Jol teted hogy levágatad mondjuk szerintem az oldalán meg a tarkodnál gépel felnyirathatnád.
2021. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 DyttaDetty ***** válasza:
73%
A te életed, a te hajad, a te döntésed. Más nem szólhat bele.
2021. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!