Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le szeretném vágatni a hajam...

Le szeretném vágatni a hajam de anyukám nem engedi. Hogy beszéljem rá?

Figyelt kérdés

Szóval...

Már tényleg évek óta nagyon tetszene valami ehhez hasonló rövid haj:

[link]

[link]

De most döntöttem úgy hogy már tényleg levágatom de amikor közöltem anyuval nagyon nem örült.... Amikor csak állig vágattam volna azt sem engedte, frufrut sem engedett vágatni pedig már 17 vagyok. Olyanokkal jött hogy úgy néznék ki mint egy leszbikus, meg a fiúknak úgy nem fogok kelleni. Más dolgokkal kapcsolatban igazából sokkal engedékenyebb szóval nem értem.

Most majdnem a hátam közepéig ér, egyenes és szőke, de ha levágatom befestetném barnára vagy valami vöröses barnára. Hogy tudnám ezt megbeszélni anyukámmal? Egy barátnőm aki fodrásznak tanul azt mondta szívesen megcsinálná csak nem mernék úgy hazajönni anyámhoz ha ő nem engedi.



2021. aug. 8. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerüen vágasd le.Mit tud csinálni anyukád csunyán rá néz és megnö?
2021. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kell vágni. Egyedül is el tudsz menni a fodrászhoz
2021. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ne csináld.. Nekem sem kellene ilyen hajú lány akármilyen szép arcú bocsi :(... Várj még pár évet, most az öregeknél divat egyébkent 17f
2021. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Ja szeretnéd csináld, úgyis megnő. Már majdnem nagykorú vagy istenem. Valóban nem esztétikus, de a te hajad, olyan lesz amilyen neked tetszik! Mindenképp vágasd le ha tetszik.
2021. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát végül is lehet hogy nem fog rá jókat mondani de nem hiszem hogy bármilyen büntetést kapnék, szóval ez az én hajam.

Azóta megbeszéltük barátnőmmel hogy ha holnap tudunk találkozni megcsinálja nekem, elég jól vág hajat de még izgulok egy kicsit...

3: Nem hiszem hogy neked szeretnék tetszeni, meg főleg magam miatt csinálom, nagyon régóta tetszik és kíváncsi vagyok rá. És szerintem az idős néniké teljesen más, sok lányt láttam már akin tetszett a rövid haj.

2021. aug. 9. 01:56
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem unod még ezeket a kamu kérdéseket?
2021. aug. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik és szeretnéd akkor nincs min gondolkozni, le kell vágni a hajad.

Attól hogy ő az anyukád még nem kárhoztathat arra, hogy ne érezd jól magad, ez alapvetően is önző hozzáállás részéről. Fiatal vagy és ne a hosszú hajad határozzon meg, nem egy próbababa vagy!

Szóval mindent bele csajszi!

2021. aug. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Írj rám privátban, elmesélem, hogy nekem hogyan sikerült. Nem szívesen osztom meg nyilvánosan.
2021. aug. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na megvolt a dolog, be is festettük barnára, most még kicsit furcsa érzés a fejemen és tök máshogy nézek ki szerintem, kell egy kis idő hogy hozzászokjak de tényleg imádom és egyáltalán nem bántam meg. Tök izgatott is vagyok, próbálgatok dolgokat hogy mi hogy áll és képeket csinálok. Anyu csak annyit mondott hogy ne sírjak majd neki ha megbánom de utána mondta hogy jól áll, szóval nem lett baj.

6: Nem vagyok fent itt annyira gyakran szóval nem teljesen vágom mire gondolsz. De sejtem...

7: Köszi!😊

8: Írok!

2021. aug. 9. 20:19
 10/15 anonim ***** válasza:
És pontosan milyen rövid fazonra let vágva?
2021. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!