Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti télen is szőrtelení...

Lányok, ti télen is szőrtelenítitek a lábatokat? És aki nem, annak mennyire szőrös? A "gyakori" epilálás erősíti a szőrt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 18:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%
Az utolsó hozzászólónak: Minek kínozza magát valaki, ha úgysem látja senki szőrös-e a lába vagy nem? H jobban érzi magát attól valaki hogy csupasz mint egy csiga akkor csinálja, ha nem akkor nem. Én télen abszolút nem szoktam szőrteleníteni a lábamat, pedig van pasim. Igaz viszont, hogy a szerencsések közé tartozom akiknek nagyon gyenge és halvány szőrzete van. Ha végigsimítom a lábam, nem is érezni.
2008. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Télen nyáron mindig. Engem zavar. Gyantázok amúgy, kb három hetente kell. Gyanta, epilátor, éppenhogy gyengíti és ritkítja a szőrt.
2008. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora bunkó vagy! Attól, hogy nem szőrtelenít, nem azt jelenti, hogy nem tartja be az alapvető higéniai követelményeket!
2008. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Köszönöm, hogy megvédtek :)) Igazából én úgy gondolom, hogy nem véletlenül van az a szőr ott. Az más dolog, hogy a mai nőktől elvárják hogy szupersimák legyünk mindenhol. Természetesen én is tisztálkodom, és használok dezodort is képzeld! És sok mást is. És ha olyan helyre megyek vagy bármi akkor szőrtelenítek is. Csak egyébként nem látom értelmét, mert engem nem érdekel, nem szoktam simogatni a lábam ráadásul majdnem mindig nadrágban vagyok úgyhogy nekem tökmindegy.
2008. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
Ráadásul a sok szőrtelenítéstől csak elvékonyodik a bőr benő a szőr meg pirospöttyös lesz (mint a túrórudi :DD). És fáj is, aztán úgyis kinő megint mindjárt, tök felesleges leszedni ha 1 éppen nincs miért, 2 nem zavar, 3 nincs is rá rendesen időd általában.
2008. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta epilálok, csak az első egynéhány volt fájdalmas, azóta kicsit sem fáj, és ha azonnal utána bekenem jó kis krémes testápolóval, nem is pirosodik ki. Kipróbáltam a hónaljamon is, először azt hittem, bepisilek, úgy fájt, de azóta már szinte kellemes is, és nagyon meggyengítette a szőröket, már nem durvák, hanem pihék.
2008. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Én is úgy vagyok, mint aki azt írta, h télen nem szokta, mert minek (és igen, én is szoktam mosakodni is :-)). Nekem van párom, de ő azt mondta, h ha erősödik az epilálástól, akkor télen inkább pihentessem a bőrt/szőrt, mert őt túlzottan nem zavarja. És én is így gondolom. Most viszont itt elég sokan írtátok, h az epilálás inkább gyengíti a szőrt, ennek értelmében tehát érdemes lenne télen is (akár csak 1 hónapban egyszer) leszedni..
2008. dec. 10. 14:23
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az epilálástól és gyantázástól ritkul.Én kb. 15 éve gyantáztatom/epillálom és már vannak mindkét lábom szárán tenyérnyi szőrtelen foltok.Szőke szőr van rajta,ami igazából csak napsütésben látszik,télen én sem szedem rendszeresen,csak a strandra megyek.Sztem igazán csak az nagyon csúnya,amikor valaki rövidnaciban,miniszoknyában a lábán nagy fekete göndör szőrökkel kaszinózik.Télen,ha senki nem látja és a láb gazdáját vagy a párját nem zavarja,minek szenvedjen a tépkedéssel.A piros lyukak sztem nem a szőrtelenítés fajtájától,hanem az egyén adottságaitól függenek.Nekem nincsenek krátereim.
2008. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
9%

az enyémis nagyon szörős...sokan mondják hogy ha borotválja valaki a szőrt,akkor hamarabb fog nőni..

valaki meg azt hogy nem!!!

nem tudom mit csnáljak,de majd ha lesz bátorságom arra,akkor leborotválom!!!!!


amúgy nem !

2008. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem szőrtelenítettem télen, mert nem volt barátom, nem volt aki lássa. Ha nem szőrtelenítem, hosszú, fekete, szúrós szőrök nőnek. Egyébként epilátort használok, néha borotvát. Ha télen nem epilálom, és kinő minden szőrszál, a nyár előtti 1. epiláláskor majd betojok, annyira fáj, hisz sokkal több szőrszálat kell leszednem. Szóval szerintem érdemes rendszeresen végigfutni vele a lábadon, max csak kicsit ritkábban. Nekem sajna hetente kell, annyira gyorsan nő :(:(:( Egyébként meg összevissza nő ki a szőr, hol ez, hol az. Egy idő után meg ritkább lesz, ha rövid a szőr, nem annyira feltűnő.

Amúgy szerintem a borotva és a krém az, ami erősíti a szőrt. Kezdőként azt használtam annó és jó vastag fekete szőrök borítanak azóta, nem a puha, vékony, szőke szőrszálak :( Szóval sokkal feltűnőbb.

2008. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!