Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti télen is szőrtelení...

Lányok, ti télen is szőrtelenítitek a lábatokat? És aki nem, annak mennyire szőrös? A "gyakori" epilálás erősíti a szőrt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 18:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválom kétnaponta. 1 perc az egész, és nem látnám, hogy erősödne a szőr.
2008. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
szőrtelenítés. Tesióra...:S
2008. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Jah, tesióra..:-D Jogos, de nekem már jó ideje nincs :-(
2008. dec. 9. 18:59
 4/23 anonim válasza:
100%
Én is szőrtelenítek, igaz, nem olyan sűrűn, mint nyáron...mondjuk nekem szőke szőreim vannak, nem látszik annyira:)
2008. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én se tudom, mi a "tesióra" :)) De már nem járok suliba. Így csinálom 20 éve, és a lábszáram nincs tele olyan apró lyukakkal, mint annak, aki epilálja... de próbáltam, és nagyon fájt :))
2008. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én nyáron 2 hetente szoktam epilálni. Ti milyen gyakran? Én télen (mióta nincs tesióra:-)), nem szoktam, de most megfordult a fejemben, hátha kéne, csak nem szeretném, h mégjobban megerősödjön a szőr, ezért kérdezem.
2008. dec. 9. 19:35
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
En havonta epilalom es nincs semmi fele luk a boromben.A kozmetikus rendszeres epilalast ajanl,tehat telen is...
2008. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Es meg lehet szokni,az epilalas a leghatekonyabb szortelenitesi mod.
2008. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szőrös a lábam, képzelj egy férfi lábat. Na olyan :D

Nyáron 1-2 hetente epiláltam, ilyenkor télen én nem szőrtelenítek. ( nincs pasim.) Majd tavasszal, mielőtt már aktuális lenne elkezdem szőrteleníteni. Szerintem teljesen mindegy, hogy szőrteleníted-e vagy nem. Én ilyenkor hagyom pihenni, de nem lenne semmi baja amúgy sem. Csak gyűlölök szőrteleníteni.

2008. dec. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Ha nincs pasid nem is mosakszol?A rendszeres szőrtelenítés gyengíti a szőrszálakat.
2008. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!