Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az amit a lányok magukra...

Mi az amit a lányok magukra kenynek sminkelés előtt vagy után, bőrápolás céljából?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok és egyáltalán nem értek a sminkhez vagy bőr ápolós dolgokhoz sose volt rá szükségem. Most sincs, csak mivel egyre többet dobál ki hirdetésbe is, mostmár kíváncsi vagyok, hogy mik ezek a dolgok pl golden mask vagy micsoda az mire jó meg ezek a zselé szerű szem alá cucc meg miket kenynek az arcukra azok a lila vagy színes dolgok meg csepegtetnek is valamit amit elkenynek. Nem értem ezeket, nincs valami oldal ahol leírják vagy bemutatják ezeket?

2021. aug. 1. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik pl ez

[link]


A szem alá való cuccok igazából szemkornyekapolo.


Smink alá szoktak primert tenni. Ettől jól terül az alapozó. Smink fölé pedig fixalo spray(pl Mac fix+, de van ettől olcsóbb is).

2021. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Szemmaszk, arcmaszk azért van hogy hidratáljon.

Szérum, több fajta van belőle különböző bőr problémákra jó.

Smink alá lehet kenni arckrémet fényvédőt, primert.

2021. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úr isten mik vannak már, tényleg le vagyok maradva. :D

Hamarosan Magyarországra költözöm, minden városban megtalálhatók ezek a dolgok? És ha igen akkor milyen boltokban? Lehet kipróbálnék egy kettőt, mit művelne velem pl a szemkörnyékápoló, mert kiskorom óta kicsit karikás a szemem. :D

2021. aug. 1. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Bármilyen drogériában, nagyobb bevásárlóközpontban megtalálható vagy a neten
2021. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2021. aug. 1. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért mielőtt bevasarolsz olvass a témában. Pl skinsmart, krémmánia, instán skinsbyvivi, okosszepseg(nekem utóbbi annyira nem szimpi, hiába tud, de inkább szektás hangulatot képvisel). Illetve fb-n is van csomó csoport, ahol minden infóval ellatnak.
2021. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp utánanéznék, egyáltalán tudom mit veszek és mire haszbálható stb :D
2021. aug. 2. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Bőrtípusodnak megfelelő lemosó, hidrataló krém, fényvédő smink alatt mindenképp legyen minden nap.

Primer zöld az a pirosság ellen.

Vannak porus feltöltő primerek amik a tágabb porusokat toltik fel hogy ne legyen lyukacsos hatása a börön az alapozónak.

2021. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!