Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a bőrömön (részletesen...

Mi ez a bőrömön (részletesen lent)?

Figyelt kérdés

Azért nem írom le a kérdésben, mert gusztustalan dolog, így, aki nem szereti a pattanás témát, kérem ne olvassa tovább!


Szóval, csütörtök este kijött egy pattanás, de nem volt beérve.


Pontosan a jobb oldalamon van, az arcomon, a szám felett egy centivel.


Péntek délelőtt feszített meg fájt.


Délután kinyomtam, egy óriasi (de tényleg nagy) bőrtüske szerű bigyó jött ki, de úgy, ahogy egy pattanás jön ki, meg sok víz is kijött.


Utána nagyon fájt az arcom, főleg a pattanás helye, kb olyan volt, mintha valaki késsel pofon vágott volna, elég sokáig fájt, majd elmúlt.


Este elkezdett feszíteni, megnyomtam és kijött valami sárga krémes dolog.


Mi ez???? Délután akkora bőrtüske kijött belőle, hogy elképesztő, hogy van benne még valami. Valószínűleg nem pattanás, akkor mi lehet?


Már inkább nem is nyomkodom, mert most megint fáj.


Amúgy egy másik pattanás is jött rám ugyanúgy csütörtökön, fájt, feszített, péntek reggel már ki tudtam nyomni, de úgy, hogy megnyomtam és kirepült belőle a cucc némi vízzel aztán rögtön vérezni kezdett a helye és utána semmi nem volt, el is múlt a helye, csak egy kicsit érződik még. Azért is gondoltam ezt a fura izét az arcomon pattanásnak, de ezek szerint nem az.


Mi lehet az arcomon?


2021. júl. 24. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
El fog ez is ugyanúgy múlni, mint a másik.
2021. júl. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mi lehet ez, ha nem pattanás?
2021. júl. 24. 06:16
 3/3 anonim ***** válasza:
de pattanás
2021. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!