Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi a bőrömön? SOS (kép lent)

Ez mi a bőrömön? SOS (kép lent)

Figyelt kérdés

nem viszket,viszont félek hogy bárányhimlő,egy a hátam fele,a másik pedig a vállam alatt,és kb a cicim felett helyezkedik el!:(

és tegnap is volt már,de gondoltam ha bárányhimlő akkor viszket,meg sok lenne,de ez kettő. és nagyon félek:( nem lehet hogy csípés?ugye nem sulyos?:(

14 L


KÉP: [link]


[link]


[link]


2011. máj. 21. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vmi csípés. Nem hiszem, hogy pánikra ad okot. Ha nem múlik, megnő, vagy bármi furcsa lesz vele, menj el orvoshoz. De szerintem csak vmi csípés, ami el fog múlni pár nap alatt.
2011. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,remélem hogy csak csípés..ha bárányhimlő lenne már több lenne és viszketne nem?
2011. máj. 21. 09:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha bárányhimlő, akkor sincsen tragédia, legalább hamarabb túlesel rajta - ha már eddig elkerült. Jobb most, mint mondjuk 40-50 évesen, ami már súlyos dolgokkal szövődhet.
2011. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de már voltam bárányhimlős,csak nem teljesen,szóval kijött rajtam de nem teljesen..nem én nem akarok bárányhimlős lenni,nagyon félek:(((
2011. máj. 21. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég homályos a kép de ha ilyen kör alakú, és a széle pörkös, és viszket akkor valamilyen "atka" csípése, vagy fertőző húsevő baktérium.


Én megmutatnám háziorvosnak...

2011. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha voltál már bárányhimlős, akkor többször nem leszel.
2011. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt hasonló nekem ha oylan mint ahogy az előbb leírtam, és az úgy nézett ki, hogy a közepe mélyült, és körbe meg hámlott és viszketett, és napról napra nagyobb lett..


Valószínüsítem, hogy a buszon szedtem össze, nem mostam kezet amikor a kulcscsontomhoz nyúltam ahol egyébként is vékonyabb a bőr.


A doki ecsetelőt adott rá meg canesten krémet..

2011. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kicsit csíp ha hozzáér a felsőm,vagy én a kezemmel,de nem viszket,és kettő vagy 4 ilyen van.és nemtudom elmondnai,nem csak sima piros pötty,hanem ilyen ..nemtudom elmondani milyen:( de ha bárányhimlő akkor viszketnék nem?
2011. máj. 21. 09:29
 9/11 A kérdező kommentje:
jajj de félek:( egyre több van rajtam,de mamám szerint csak pókcsipések........jajj remélemnem bárányhimlő!!
2011. máj. 21. 10:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Tuti nem bárányhimlő, hisz az olyan, mint egy vízcsepp, és gyorsan, akár pár óra alatt jelenik meg egyre több.
2011. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!