Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a tokát ellensúly...

Hogyan lehet a tokát ellensúlyozni sminkkel/hajjal?

Figyelt kérdés

Tokás vagyok, sajnos genetikailag, nincs túlsúlyom. Megműttetni egyelőre nincs pénzem, így azt szeretném kérdezni, hogy mivel lehet ellensúlyozni? Inkább oldalról látszódik, bár az is épp elég. Lelkileg nagyon megvisel.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. júl. 16. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én azért szeretném megkérdezni, hogy hány centihez hány kg vagy, mert olyan nincs, hogy genetikailag tokás valaki és nincs túlsúlya.
2021. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
165 centi vagyok és 51 kg.
2021. júl. 16. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá Google-ben erre.
2021. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De semmit nem találok, ami erre vonatkozó cikk lenne. Szerintem ez nem egy átmeneti probléma, hanem genetika.
2021. júl. 16. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Barnás szürkés kontúr áll alatt. Nekem bevált :)
2021. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Én azért szeretném megkérdezni, hogy hány centihez hány kg vagy, mert olyan nincs, hogy genetikailag tokás valaki és nincs túlsúlya." anyám 170 centihez volt 47 kiló és tokás volt, rendszeresen sportolt is...
2021. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!