Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat csináltassak ami...

Milyen hajat csináltassak ami ellensúlyozza a nagy/hosszú orrot? :/

Figyelt kérdés

most sima kettéválasztott hajam van , derékig ér.

Viszont az orromat valahogy szeretném elrejteni, csak az még a gáz, hogy a fejem formája ilyen szív alakú vagy kerek vagy nemtudom a között a kettő, és egyszerűen nem tudok frizurát kitalálni.. :(


2010. jún. 2. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Oldalválasztás, frufru, tépett haj ?:)
2010. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a frufrut én nem ajánlanám ha nagy az orrod, nézd meg Lady GaGanak is kiemelte az orrát az,nekem is nagy egyenes az orrom bár én fiú vagyok de nekem tépett retros eddig hosszú emos volt úgy is eléggé nagynak tűnt

15/f

2010. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hm.. akkor most végképp elkeseredtem , váh semmilyen haj nem jó : (
2010. jún. 2. 19:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy orrom van nem akarlak elkeseríteni de szerintem nem lehet ellensúlyozni mivel nagyon szem előtt van.
2010. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy állig érő frufru mindent megold (y)
2010. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valamelyik újságban láttam, hogyan kell az orrot úgy kisminkelni, h kisebbnek hasson
2010. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az összes hajadat fésüld előre, az arcod elé.
2010. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi lenne ha göndörítenél?
2010. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

eléggé hullámos hajam van eredetileg is :/

szóval a fufrufélével ezért is vagyok bajban mert visszakunkorodik, vasalni meg nem nagyon szeretném

2010. jún. 2. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!