Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel súroljam le a feketesége...

Mivel súroljam le a feketeséget a talpamról?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek mezítláb lenni, kint és bent is, emiatt persze tiszta kosz, fekete szokott lenni a talpam. Egy ideig nem zavart, megmostam persze minden nap, de nem foglalkoztatott különösebben. Viszont kezd zavarni a látványa, így igyekszem még több gondot fordítani rá.

Este, zuhanyzáskor meg szoktam mosni alaposan, de annyira beleeszi magát a bőrömbe a kosz, hogy alig jön le belőle valamennyi. Erősen szappanozom, körömkefével szoktam dörzsölni, de hiába.

Gyakorlatilag ha nem is fekete, de elég sötét szürke talppal szállok ki. A törülközőn, amire kilépek, nagyon halványan maradnak lábnyomok, szóval ami le tud jönni, az lejön, de érdekelne, mivel lehetne hatékonyabban eltávolítani. Minden női praktikám befuccsolt...

Sajnos elég vastag és kemény is a bőr a talpamon, valószínűleg szintén a sok mezítlábazástól, de szerencsére nincs betöredezve, nem fáj, vagy ilyesmi, csak hát az esztétika...



2021. júl. 8. 20:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%
Nyalasd le egy talpnyalóval.
2021. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Én a habkövet ajánlanám. Egykicsi szappannal hamar leszedi,rossmannban csak pár száz forint.
2021. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!