Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel súroljam le a feketesége...

Mivel súroljam le a feketeséget a talpamról?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek mezítláb lenni, kint és bent is, emiatt persze tiszta kosz, fekete szokott lenni a talpam. Egy ideig nem zavart, megmostam persze minden nap, de nem foglalkoztatott különösebben. Viszont kezd zavarni a látványa, így igyekszem még több gondot fordítani rá.

Este, zuhanyzáskor meg szoktam mosni alaposan, de annyira beleeszi magát a bőrömbe a kosz, hogy alig jön le belőle valamennyi. Erősen szappanozom, körömkefével szoktam dörzsölni, de hiába.

Gyakorlatilag ha nem is fekete, de elég sötét szürke talppal szállok ki. A törülközőn, amire kilépek, nagyon halványan maradnak lábnyomok, szóval ami le tud jönni, az lejön, de érdekelne, mivel lehetne hatékonyabban eltávolítani. Minden női praktikám befuccsolt...

Sajnos elég vastag és kemény is a bőr a talpamon, valószínűleg szintén a sok mezítlábazástól, de szerencsére nincs betöredezve, nem fáj, vagy ilyesmi, csak hát az esztétika...



2021. júl. 8. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Habkő? Dm-ben, Rossmannban,

ilyen helyeken keresd, pár száz forint.

2021. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem lenne rá jelentkező megtisztítani egy koszos női talpat:).
2021. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb ebből áll a nyaram, mezitláb 24/7ben, aztán sikálom a talpam körömkefével :D
2021. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Sarokreszelő.
2021. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

körömkefe

amúgy elég jól kopik a talp bőre, ha nem mászkálsz kint mezitláb egy ideig, elmúlik

de ez ráér amikor már hidegvan kint :)

2021. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát, a hideg az még tényleg messze van, de van benne valami :)

Kedves 2-es, ebben nem is kételkedek! :D

2021. júl. 9. 10:02
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
a beton is segít, szépen dörzsöli lefelé.
2021. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Betonon járva valóban ki szokott szürkülni a talpam egy idő után, de aztán hamar visszafeketedik. De gondolom, azért koptatja.
2021. júl. 9. 11:09
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nálunk a kertben van beton és gyep is (sima föld, sár kevésbé), nekem nem szokott nagyon mocskos lenni a talpam, pedig nyáron mezítláb vagyok egész nap kint is bent is.
2021. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
#9 nálunk nagyon agyagos a föld, az én lámab sötétbarna, majdnem fekete szokott lenni. gondolom attól függ milyen földön sétálsz. homokos talajtól szerintem max egy kicsit beszürkülhet a bőr
2021. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!