Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel súroljam le a feketesége...

Mivel súroljam le a feketeséget a talpamról?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek mezítláb lenni, kint és bent is, emiatt persze tiszta kosz, fekete szokott lenni a talpam. Egy ideig nem zavart, megmostam persze minden nap, de nem foglalkoztatott különösebben. Viszont kezd zavarni a látványa, így igyekszem még több gondot fordítani rá.

Este, zuhanyzáskor meg szoktam mosni alaposan, de annyira beleeszi magát a bőrömbe a kosz, hogy alig jön le belőle valamennyi. Erősen szappanozom, körömkefével szoktam dörzsölni, de hiába.

Gyakorlatilag ha nem is fekete, de elég sötét szürke talppal szállok ki. A törülközőn, amire kilépek, nagyon halványan maradnak lábnyomok, szóval ami le tud jönni, az lejön, de érdekelne, mivel lehetne hatékonyabban eltávolítani. Minden női praktikám befuccsolt...

Sajnos elég vastag és kemény is a bőr a talpamon, valószínűleg szintén a sok mezítlábazástól, de szerencsére nincs betöredezve, nem fáj, vagy ilyesmi, csak hát az esztétika...



2021. júl. 8. 20:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nálam is inkább agyagos a föld, bár nem tudom ez okozza-e. Sokféle felületen járok.
2021. júl. 9. 20:57
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem vagy csiklandós, bevállahatom a megtisztítását?
2021. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás érdekében kénytelen lennél egész nap kenőccsel kenni, és zokniban járni, hogy a kenőcs hasson. Lehet hogy ez hetekig is eltartana, mire elég puha lenne a talpbőröd, plusz eleget regenerálódna. Vagyis egy darabig le kellene mondani a mezitlábazásról.
2021. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Habkő
2021. júl. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Amit a 13-as ír az lehet jó, úgy hogy a nap végén krémes lábbal egy erre rendszeresített cipőbe bujsz, hogy puhuljon a talpad a fürdés és reszelés előtt. Bőséges krémezés és kb. egy óra sétálás.
2021. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell puhitani a lábad, épp az a lényeg benne hogy már nem szúr a kiszáradt fű sem
2021. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Na igen, az mondjuk nem rossz amúgy, hogy nem szúrja meg semmi. Mindenesetre kipróbálom, amiket írtok!
2021. júl. 10. 21:14
 18/22 anonim ***** válasza:
Van pàr mazo hapsi, akik a nyevükkel simán szép tidztára nyalnák. Szó szerint talpnyalók lennének:).
2021. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Huh, hát ha meglátnák, ahogy kinéz a talpam, biztos meggondolnák a dolgot :D
2021. júl. 11. 06:44
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Habkővel lejön. Egy kicsit meleg vízben áztatni kell előtte. Ha repedezett a bőr, már macerásabb. És éjszakára nem árt hidratáló testápolóval bekenni az egész lábfejet.
2021. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!