Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak engem bosszant a sok...

Csak engem bosszant a sok "tudatos" bőrápoló influencer?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rengeteg jött szembe, ahol a bőrápolás fontosságáról hablatyolnak és ajánlatnak mindenfélét, amiben a legszomorúbb az, hogy tényleg ők is elhiszik, hogy jó, amit csinálnak és őszintén buzdítanak másokat is, nem csak a reklám miatt, az másik kategória. Ők komolyan elhiszik, hogy profi rutinjuk van. Főként anyukáknál látom.

Közben kókuszolajat használnak fényvédelem gyanánt, vagy nagyon max 30-as fényvédőt kizárólag nyáron, tonerrel mosnak arcot és társai. Mindezt egyfajta fellengzéssel, hogy hát ők tudják mi a tuti 🤣 Egyszerűen nem is értem


2021. júl. 5. 15:49
1 2
 11/13 anonim válasza:
48%
Az okos bőrápolási rutinjuknak köszönhetően csupa ragya a fejük. Hát volt aki néha mutatkozott vakolat nélkül, megdöbbentő volt a sok folt ,meg gyulladt pattanás. Ne olyan osztogasson tanácsokat aki nem ért hozzá.
2021. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11-es: az, hogy tudatosan ápolod a bőröd, és az, hogy tiszta a bőröd nem egyenlő 🤦‍♀️ mindenhez idő kell
2021. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyetértek, hogy a bőrápolásban ugyanolyan fontos szerepe van annak, hogy belülről is odafigyeljünk. Viszont, számomra a bőrápolás olyan, mint a fogaim ápolása. Jók genetikailag, nincs gondom velük, viszont az a minimum, hogy megfelelően tisztítom és védem őket káros hatásoktól.

Nem kell mindenkinek 10 féle szérum, de azzal sem dicsekednék, hogy "hát nekem nincs problémám, nem használok semmit". Rengeteg ilyen emberrel találkoztam már, most azt nem is említeném, hogy közel sem volt egészséges a bőrük. A lényeg, hogy ideje lenne elfelejteni azt, hogy csak az foglalkozik sokat a bőrével, akinek problémás és mellé szuper kínos, lesajnáló, tudatlan megjegyzéseket tenni.


Annyit még hozzátennék, ha valaki nem akar ezekkel a dolgokkal foglalkozni, az is teljesen oké, természetesen az Ő döntése, csak akkor ne menjünk már át Karenbe és ne osszuk az észt a másik tábornak.

2021. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!