Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szokjak le az arc nyomkod...

Hogy szokjak le az arc nyomkodásról?

Figyelt kérdés

Egyszerűen érzem hogy stresszes vagyok és alig bírom megállni hogy esténként a fürdőbe ne nyomkodjam halálra a fejem. (Miteszerek, kisebb pattanások) és már neki tudok esni ha egy kis pattanást látok. Pedig tisztában vagyok vele hogy ettől heg is lesz (barnásabb foltok stb) sőt még gyulladtabb lesz.

De egyszerűen nem tudok megállni olyan mintha tudatalatti lenne az egész.

Már próbáltam letakarni a tükröt, beragtapaszozni az ujjaim 😅

Valakinek van valami tapasztalata hogy hogy sikerült leszokni erről a rémes dologról?


2021. júl. 3. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak erős akarattal. Ha elkezdenéd, mondd azt hogy nem csinálom, mert... Vagy egy post-it is jó lehet a tükörre, az talán hatásosabb.
2021. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos így tűnik hogy tudatalatti dolog ez eszembe se jut hogy azt mondjam hogy nem csinálom mire feleszmèlek már a tükör előtt vagyok.:/


A post-it nem rossz ötlet köszi!

2021. júl. 3. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, ugyanez.

Ülök, és egyszercsak azon kapom magamat, hogy a tükör előtt állok és nyomkodom.

Nos, engem az térített észhez, hogy valamiért gyulladásba került a szervezetem, és akárhányszor nyomkodtam az arcomat, ilyen nagyon nagy pattanások keletkeztek, sőt, van, ami örökre ott maradt (csomó lett a bőr alatt).

A vállam meg tiszta seb emiatt. Ne járj úgy, mint én. :)

2021. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!