Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kémiai hajszínező után lehet...

Kémiai hajszínező után lehet hennával festeni?

Figyelt kérdés

Évek óta kémiai hajfestéket használok, de sajnos idővel elkezdte eléggé roncsolni a hajamat. Szeretnék hennára váltani. Arról már hallottam, hogy hennára nem szabad egyből kémiai színezőt rakni, mert roncsolja nagyon a hajat, de fordítva is igaz ez? A festett hajamra tehetek hennát?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#henna #haj #hajfestés #hajfesték #kémiai hajfestés
2021. jún. 29. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Tehetsz rá hennàt , de lutri milyen színt fogsz kapni . És henna után már nem fogod tudni mással befesteni csak ha megvárod míg lenő .
2021. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magában a festék használata nem kellene olyan mértékbe roncsolni a hajad . Fodrász csinálta ? Drogériás festékkel te csináltad ? Szőkítve lett ?
2021. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Évekig én, vagy a fodrászom csináltuk. Aztán költözés miatt elkeveredtem egy másik fodrászhoz, aki sajnos hihetetlenül leégette a hajamat (sötétvörösből akartam volna pár árnyalatot világosodni), amit azóta semmivel nem tudok helyreszedni. + hamarosan gyógyszert fogok szedni, ami elvékonyítja a hajamat, ezért is gondoltam, hogy jó lenne váltani.
2021. jún. 30. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
A roncsolt hajad már nem lesz jobb állapotú mindegy mivel fested . Úgy tudod legjobban kímélni ha békén hagyod .
2021. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Tehetsz rá hennát, de azért előtte én csinálnék próbatincset. Én is kémiaira festettem rá, az a rész egy kicsit világosabb mint a többi, ombre hatású lett. :)
2021. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!