Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hennával szinezett hajra...

Hennával szinezett hajra normális hajszinezőt rákenhetek?

Figyelt kérdés
3 hónapja kentem be hennával, de még nem jött ki a hajamból és nagyon fakó. Palette hajszinezővel szeretnék erős vörös színt elérni. Hallottam, hogy hennával festett hajra nem lehet más terméket használni addig, amíg ki nem kopik,de sehogy sem akar eltűnni ez a fakó szín. (megint hennával bekenni nem szeretném) Mi a véleményetek? Előre is köszönöm a válaszokat:)
2010. jan. 29. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ez sajnos igaz, hogy hennával festett hajat, csak akkor lehet újra rendes festékkel festeni/szinezni, ha teljesen kikopott belőlle a henna. Megkérdezhetem te melyiket használtad? Nekem Henné Color volt, nagyon szép színt adott, de 6 hét után teljesen kikopott :(
2010. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én normális, natúr hennaport, nem festéket. De ez még 3 hónap után is látszik, csak már nagyon fakó.
2010. jan. 29. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem, akkor következőleg port használok, gondolom tovább volt szép színe, mint 6 hét. Egyébként ha gondolod, egy tincseden ahol nem látszik próbáld ki milyen, ha rendes festékkel befested. Tudom azért felesleges egy egész dobozt megvenni, de hátha valamelyik barátnőd/ismerősöd épp most festi és kérj tőle egy kicsit.
2010. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már rákentem, most szárítottam meg:) Így lámpafényben nem tűnik foltosnak:) reggel kiderül...:)
2010. jan. 29. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ok :) írd meg milyen lett, kiváncsi vagyok :)
2010. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!