Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám a fürtjeimet...

Hogy tudnám a fürtjeimet tartósabbá tenni?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy ha becsavarom hajam akkor utána csak 1-2 óráig marad meg a hatás és utána sajnos kirúgja magát. Egyenes szálú, hosszú hajam van, félig nedvesen szoktam feltekerni, használok hajfixáló habot és lakkot is mégis olyan hamar kirúgja magát annyira hogy már nem szép.:( Most hétvégén esküvőre megyek és szeretném szépen megcsinálni de jó lenne ha reggelig kitartana az eredmény.
2010. aug. 26. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nedvesen got2be kis zöld gömbölyű alakú hajfixálóval fújd be vagy amilyet talász általában azok jók.


Csavard be és hajszáríróval fújkáld ha tud segíteni valaki akkor az úgy jobb lenne és fontos hogy ha egy picit is nedvesen szeded ki a csavarókat akkot egyből kiugrik. szóval még miután ugy gondolod hogy száraz még ülj egy kicsit hogymagától is száradjon nézz tv-t közbe:D

aztán mégegyszer fújasd át hajszárítóval. ( a legjobb lenne az ionos az nme roncsolja ugy a hajat.)


Végül ha kiszedted a csavarókat fúj be a taft fekete piros hajlakkjával:

[link]


ez a lehető legerősebb hajlakk amit valaha is próbáltam.


Ez így minimum egy napos haj lesz nekem 2-3 napig is benne marad természetesen folyamatosan rugja ki magát de elég tartós. És nekem is szar hajam van:D


SOK SIKERT!!

2010. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg fodrásszal.
2010. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!