Fessem vörösre?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon világos fehér bőröm van és zöld szemem és azon gondolkodtam, hogy befestem vörösre olyasmire mint pl amilyen itt ( [link] van Jessica Chastain-nek vagy Christina Hendricks-nek. Szerintetek jó ötlet? Jelenleg szőke vagyok.

2021. jún. 26. 13:43
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
84%
Szerintem igen.
2021. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld ki valami hajszínezővel (akár 4, akár 12 mosásos), és ha tetszik, megvárod míg kikopik, és festheted is utána rendessel
2021. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit azért vegyél figyelembe, hogy a vöröset nagyon nehezen lehet eltűntetni vagy átfesteni.
2021. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik árnyalat sem jön be sajnos. Nincs is olyan ismerősöm, akinek ilyesmi lenne. Egyébként ha illik hozzád, akkor oké. De ez nekem ilyen narancssárgás és furi. Próbáld ki, maximum visszafesteted.
2021. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki, de először hajszinezovel
2021. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen próbáld ki, én is gondolkozom a vörös hajban,amúgy nekem is ugyanígy világos bőröm és zöld szemem van🤣

Meg én még szőke melírben, vagy rose brown hajban gondolkozom. Már csak anyát kéne rávenni egyáltalán arra, hogy befestethessem.😁😁

2021. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon nehéz eltávolítani, de mostanság annyira megtetszett.🥺

A kimosható festéktől azért félek, mert nem szeretném hogy ilyen rózsaszínesre befogja a szőkét😕

Úgyhogy szerintem olyanra csinálom először mint amilyen pl Isla Fisher-nek vagy Madelaine Petsch-nek van a fenti linken és ha tetszik akkor talán kipróbálom a kicsit “erősebb” vörösöket.

Annyit még, hogy eredetileg sötétszőke/világosbarna a hajam. Úgyhogy szerintem ha esetleg nem tetszene, befesteném a hajam utána világos/közepes barnára akkor le tudna nőni anélkül hogy nagyon tönkretenném.

2021. júl. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!