Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség!!! Mit csináljak??

Segítség!!! Mit csináljak??

Figyelt kérdés

Szombaton lesz az első randim egy sráccal. Viszont most lett vége a menstruációmnak, és ilyenkor mindig egy kicsit pattanásosabb lesz az arcom, amit eddig el tudtam tüntetni egy kevés korrektorral. De most nem egy kicsit lett olyan, hanem nagyon.... hogyan tudnék egy kicsit javítani szombatig a helyzeten? Van valami praktika? Vagy hogy lehet korrektorral legalább elfogadhatóra varázsolni az arcomat?

17/l



2021. jún. 16. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi. A srác észre se veszi.
2021. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha a pattanások miatt lepattint,akkor szerintem jobban is jársz vele.

Ha eleve a legrosszabbat látja,legalább már nem éri meglepetés, és megspóroltok egy csomó felesleges kört :D.

2021. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném amúgy, hogy lepattintana, de azért szerettem volna normálisan kinézni... erre ez történik xDD
2021. jún. 16. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Kend őket be teafa olajjal. Próba szerencse
2021. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Addig ne sminkelj, moss arcot naponta többször is, főleg ha voltál valahol és haza érsz. Ne piszkáld, ne nyomkodd. Feküdj ki napozni. Nekem a nap sokat javít mindig a bőrömön.
2021. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképp se napozz.
2021. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!