Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Már mindent megpróbá...

SEGÍTSÉG! Már mindent megpróbáltam, de mindig feltöredezik a hajam. Mit csináljak még?

Figyelt kérdés
Az én hajam göndör,hetente egyszer kivasalom,mert dús és nagyon zavar,olyan mint egy puffancs de használok hővédőt,hajolajat stb. Szépen fésülöm nem ráncigálom ha csomó van,amikor vizes nem fesülöm mindent megteszek hogy ne legyen ilyen,de mégis az:-(

2017. febr. 3. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Használj tejproteines sampont és balzsamot, argán olajat.

Én szoktam hajpakolást rakni rá (2 tojássárgája+ olívaolaj). Nekem nem töredezik, pedig már 7 éve szőkítem.:) Remélem tudtam segíteni.

2017. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Száraz az a baj :/ nekem is ilyen hajam van de amióta házipakolást használok rá sokkal szebb és nem olyan mint egy szénakazal(de ezek nem biztos hogy neked is bevállnak) Pakolás: tojás a fehérjét a fejem tetejére teszem ricinusolajal keverve mert növesztem a sárgáját a hajam közepére és a végekre olivaolajal keverve de most tenni fogok rá natur joghurtot is ezt a pakolást rajta hagyom 4-5 órát (de ha nincs időd akkor 1 óra is elég) aztán lemosom samponnal teszek rá bolti száraz hajra való pakolást.És még almaecetes vízzel öblítem le a hajam(ezt nem kell kimosni) a szaga hamar elpárolog ettől nekem szép fényes és selymes lesz a hajam és még használok hajvég ápoló sprayt.És nem szárítom hajszáritóval a hajam mert utána katasztrófa lesz...Néha én is kivasalom és amióta így ápolom azóta benne marad a vasalás és nem seprüsödik fel:D remélem tudtam segíteni:) és bocsánat a helyesírási hibákért de nekem már nagyon késő van :D
2017. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne vasald annyiszor a hajad! ha minden héten vasalod szétb..szod a hajad és azon semmilyen pakolás nem fog segíteni.


tarts legalább két hét pihenőt két vasalás között.

és vágd a hajvégeidet!

2017. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszön szépen a válaszokat remélem beválnak......nekem muszály egy héten legalább egyszer kivasaljam a hajam,mert megmosom és száradás után olyan mint Opitz Brabi haja rosszabb változatban (nem tudtam máshoz hasonlítani úgyhogy bocsánat)
2017. febr. 4. 07:11
 5/6 A kérdező kommentje:
2 válaszoló semmi baj nekem is vannak néha:-)..........elfelejtettem mondani hogy vágom a hajam véget 2 hetente,csak nekem volt kigyérítve belőle,mert nagy volt és így nehezebb vágni
2017. febr. 4. 07:15
 6/6 anonim ***** válasza:

2 válasz nagyon jó.

Nylonzacsit kell a hajra, és törölköző, melegen tartás miatt. Így nem szárad rá a pakolás..

Bocsika

2017. febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!