Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A naptól barnulok jobban vagy...

A naptól barnulok jobban vagy a szolitól? 20 perc szolitól leszek barnább vagy 20 perc napsütés?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

A konkrét kérdésedre sajnos nem tudom a választ, életemben nem voltam szoláriumban.

Februártól novemberig minden nap kint vagyok a gyerekeimmel legalább 2, de lehetőleg 3-4 órát a szabadban. Május végére olyan színünk van, mintha most jöttünk volna meg a karibi utazásról.

Egész évben folyamatosan ér a fokozatosan erősödő napfény, így nincs leégés, csak szép barnulás. Hogy 20 perc alatt hol lehet csodát tenni, majd elmondják mások. ;)

2021. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Aszott bőröd lesz de te tudod
2021. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Szolárium egyértelműen. De a 20 percet semmiképp nem ajánlom ha nem akarsz felsülni. 6-9 perccel lehet kezdeni és fokozatosan maximum 12-15 percig. 6-8 alkalom után csokibarnára lehet barnulni. A napozást ajánlom inkább, ha kreol bőrű vagy vagy könnyen lebarnulsz és nem szenvedsz a napégéstől. Ha fehér vagy és nem fog könnyen a nap 20 perc alatt semmi színed nem lesz és könnyen lehet, hogy 25 perc alatt meg már felsültél.

Bármelyiket is választod, óvatosan.

2021. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!