Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A japán/koreai fényvédők...

A japán/koreai fényvédők hatékonyak és megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Elegge bizalmatlan vagyok a minőségüket illetően, de ami fizikai spf és megfizethető az mind japán/koreai termék, és nem tudom hogy megbízhatóak e?

2021. ápr. 30. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbízhatóak és a koreia fényvédők úgy általánosságban véve elég jók is (japánt nem ismerek). Kivétel persze mindig van, szóval érdemes utánanézni a kinézett terméknek pl. krémmánián.
2021. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kremmanian nezek most két japán fenyvedot: a some by me és az a’pieu-t.

A some by me nek jó az INCIje, viszont egy kicsit félek tőle, mivel fizikai fényvédő, és az egyik legelől lévő összetevője az, amelyik fehér réteget hagy az arcon. És mindenki azt írja hogy a legminimálisabb fehérség sem marad a felvitel után. Ezért egy kicsit félek tőle hogy esetleg valami csalás vagy olyan van benne aminek nem kellene benne lenni. Javítsatok ki, de ugye az japán vagy koreai amelyiken az spf szint mellett az is fel van tüntetve hogy pa++ vagy pa+++ meg ilyenek?

2021. ápr. 30. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A koreai és a japán fényvédők is nagyon megbízhatóak, mivel leginkább ott van kultusza a fehér bőrnek így ők extrán odafigyelnek erre. Amúgy nézz teszteket és akkor látni fogod hogy hagy-e fehér réteget vagy sem. Egy japán Mermaid-es fényvédőt nagyon dicsérnek mert nagyon könnyű és nem lesz tőle az ember fal fehér. De amúgy én próbáltam a koreai A'pieu-tól is, jó volt. Jelenleg Paulas Choice fényvédőt használok, de majd egy olcsóbb alternatíva felé nézek, és az valószínűleg koreai vagy japán lesz. :)
2021. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!