Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » GARNIER AMBRE SOLAIRE FLUID...

GARNIER AMBRE SOLAIRE FLUID vélemények?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne! Használtam pár éve, sárga foltos lett tőle a nyakam, ahogy izzadtam a melegben, de még csak nem is erősen.
2021. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A második összetevője az alkohol, szóval én nem használnám. Ráadásul viszonylag az elején van a Isopropyl Myristate, ami erősen komendogén, szóval aki hajlamos rá, annak pattanásokat is okozhat. Érzékeny bőrre biztos nem lenne jó, de ha nincs is érzékeny bőröd, akkor is találsz ennél jobbat.
2021. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régen pattanásos voltam, most ez az arány rutinnal lecsökkent olyan 15%ra, ha mondjuk rutin előtt 85 volt. Láttam, hogy komedogén, de krémmánián acne bőrproblémájú emberek véleményét is rola, és ők nem írtak rosszat róla, úgyhogy adok neki egy esélyt és úgy látom hogy kicsap akkor abbahagyom a használatát
2021. máj. 4. 08:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért sokkal jobb fényvédőket kapsz, de te tudod.
2021. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!