Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki az aki használta már a...

Ki az aki használta már a Garnier Olia hajfestékeket, illetve mi a véleménye róluk?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni. Kinek mi a véleménye a Garnier Olia 3.16 deep violet -mély lila- hajfestékről? Tapasztalatok érdekelnének, hogy kinek hogy fogta be a haját? Mennyi idő után kezdett kopni? Illetve hasonló dolgok. Köszi szépen:))

2013. szept. 28. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az első mosást követően már sokkal gyérebb színe volt és szárított is.
2013. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi:))
2013. szept. 28. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb azt használtam, szép a színe, tartós, jó a hajnak. Én elégedett vagyok.
2013. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.:) és mennyire sötét ez a szín?(ha ezt a mély lilát használtad) :DD
2013. szept. 28. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose szoktam ilyen ócska dobozos festékeket venni, nem is tudom miért tettem most. A lényeg hogy ez valami lilás fekete. A lila csak erős fénynél látszik. De 1. mosás után már az a lila is inkább valami szürkés rettenetté kopott. Ronda, ócska. Fodrászkellékesben sokkal jobb festékeket lehet kapni sokkal olcsóbban is.
2013. szept. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nemrégen használtam ilyet, nem vagyok megelégedve vele. Az első festésnél alig fogta be a hajamat, iszonyat undorító színe lett, aztán ráfestettünk 2! dobozzal és még így is csíkos maradt. Szárította a hajamat, de nekem kevésbé kopik.
2013. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TodaySzotyi válasza:
Én az utóbbi időben ezzel festettem hajam Az első két hétben tök sötét volt, szinte fekete és csak fénynél volt lila. Később már jobban látszódott a lila. Viszont időhiányban nem tudtam újrafesteni és a 2-3. hónaptól kezdve a hajam vöröses lett. padlizsán vörös vagy mi. De nekem bejött. :)
2014. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
en speciel az uj arnyalataval festettem... mert mindenhonnan kivontak az arnyalatom a forgalombol orultem amikor megtalaltam az oliaban de azt kell mondjam hatalmasat csalodtam..... elsore sem volt szep, aztan mosas utan mindig masabb szinre hasdonlitott a fejem.. tok gaz, raadasul szaritott szalma vagyok... hatha neked bejon, de nekem meg egyikkel sem volt gondom. en nem ajanlom, hiaba oltoztetik barsonyba meg draga arak moge
2015. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ombre a hajam(hazilag), mostmár sima szőke. De előtte lila ombre volt. Többféleképpen festettem, először megvettem ezt az oliat és a színe is borzalmas volt, szinte be se fogta a szőke hajvegeimet. Persze lehet mondani, h azért mert ledobta a szőke stb. De utána vettem egy 'gagyi' parszaz forintos hajfesteket, ami csodasan befedte a hajam és gyönyörű színe volt. Egy idő után nyilván fakult, de egy hónapot simán kibirt, úgy, h elég gyakran mostam hajat.

ez elég sokáig volt így, utána fodraszkellekben vettem másféle festéket az is nagyon jó volt. De a sok festestol totál szetmentek a hajvegeim. Úgyhogy végül vissza kiszokitettem és vagattam belőle, mert egyszer kiszokitem az nem rongálja annyira mintha havonta tennem. Szóval nekem nem vált be ez a festék.

Egyébként köszönöm szépen az összes választ!:)

2015. júl. 19. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!