Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Yves hajtermékeről mi a...

Yves hajtermékeről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sampont és balzsamot szeretnék váltani,pár terméket ettől a gyártótól nagyon szeretek (testápoló, kézkrém), ezért gondoltam, hogy megpróbálnám.

2021. máj. 30. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs külöbség. Legalábbis nem tapasztaltam.
2021. máj. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlárazott. Onkább vegyél jó minőséget a fodrászkellékesben
2021. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kellékeshez nem tudok elmenni,netről szeretnék rendelni.
2021. máj. 30. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Netről is tudsz professzionális terméket rendelni
2021. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Néhányat próbáltam már és nem volt rossz, de egyértelműen túlárazottnak érzem. Szerintem annyival nem jobb egy átlag drogériás samponnál, hogy megérje. Ha amúgy szereted a márkát, egy próbát megér, végülis nem mindenkinek ugyanaz válik be, hátha te jobban fogod szeretni.

Mindenesetre én ilyen árkategóriából nem ezt venném már, hanem valami professzionálisabbat.

2021. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat,a gondom az,hogy hirtelen nem tudom milyen sampont vàlaszthatnèk....most vàltok sampont,mert az eddigi nem igazàn jött be sajnos.

De szètnèzek egy kicsit:)

2021. máj. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!