Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tartod magad tisztán?

Hogy tartod magad tisztán?

Figyelt kérdés
Kicsit fura kérdés, de elmesélnéd a tisztálkodási rutinod? Milyen rendszerességgel fürdesz? Szőrtelenítesz? Inkább nőkhöz irányuló kérdés ez.

2021. máj. 21. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Manapság még kérdés a napi fürdés?
2021. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

minden nap furdok, valamikor 2x is. max akkor marad ki egy nap, ha nagyon beteg vagyok vagy ilyesmi, nem nagyon szokott ilyen lenni.

szorteleniteni akkor szoktam, ha szukseges, nyaron gyakrabban, randi elott szortelenitek, de pl telen, ha nem latja senki, nem dolok a kardomba, ha kicsit borostas a labam.

2021. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naponta gyors zuhany, vagy ha van hozzá kedvem kádban fürdés, kétnaponta fülpucolás, hetente borotválkozás, körömvágás, heti hajmosás (a hét közepétől már szárazsampon ezerrel), napi 2x fogmosás, egyszer arcmosás, kézmosás többször is. És kb ennyi. Semmi extra.
2021. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden nap zuhanyzok tusfürdővel, 4 naponta hajat mosok, használok WC papírt, még piszoár után is kezet mosom, használok fertőtlenítőt a járvány miatt, stb... Szerintem egy alap napi higénia kialakítása nem egetrengető feladat. Szőrteleníteni is szoktam.


(a kérdés nőknek szól bár én férfi vagyok, de így csinálom.)

2021. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!