Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tartod tisztán a...

Hogyan tartod tisztán a gyerek itatóját?

Figyelt kérdés
Olyan macerás, a műanyag szívószálat, meg a varázsitató csőrét takarítani. Áztathatom napestig a steril vízben, nem jön ki, csak feloldja, és utána a jó öreg fültisztítóval takarítom. Más hogy csinálja????
2009. okt. 2. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon egyszerű, rendes pohárból kell itatni a gyereket és nincs ilyen gond.
2009. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem vettem ilyen vacakokat,rendes pohárból itattam őket.
2009. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ok. De ha már vagyok olyan "birka" hogy nem mindig itatom rendes pohárból, például autóban, babakocsiban, éjjel, akkor megmondanátok hogy tartsam tisztán?????? Ő is pohárból iszik, de éjjel könnyebb a varázsitatót használni fekve, ami oda van készítve az ágy mellé, mint pohárral kínlódni....
2009. okt. 2. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Én most tervezem, hogy veszek, de ebbe bele sem godoltam. Azt hittem üvegmosóval ezt is ki lehet rendesen takaritani. Ezek szerint nem. Én is várom, hátha tud valaki valami okosat mondani.
2009. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

A szívószálast az első gyereknél nekem sem sikerült rendesen kitakarítanom, így egy idő után, kidobtam.

Mivel a kisfiam cumisüvegből egyáltalán nem akart inni, már 6 hónapos kora óta varázsitatót használok. Én elmosom rendesen mosószeresen minden este, aztán sterilizálom. Igaz, én csak vizet és teát adok neki belőle, de így is koszolódik.

2009. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk is varázsitatónk van,és azt teszem amit te.

Illetve majdnem.

Mosószeres forró vízben alaposan elmosom, jól leöblítem, és a végén bizony én is fülpiszkálóval tisztítom a csőrét.Szerintem még ez a legjobb megoldás.

2009. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
nuk itatópohár, szilikon, mint a cumi, azt moshatod sterilizálhaos, de én sem használom, sima üvegpohár és kész, ha nem adod megszokja, éjjel is szépen felül és iszik abból, az itatópoharat autóban használtuk, de mióta tud pet palackból inni arra sincs szükség.
2009. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Én a lyukakat fogpiszkáloval tisztitom..
2009. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Látom, mindenki aki bár hasznos, de nem tetsző tanácsot ad, az le lett rendesen pontozva. Pedig ők is csak segíteni szeretnének!

Mi sem vettünk semmi csilivili drágaságot a gyerkőcnek, napközben ha lehetett, pohárból ivott. Autóban, babakocsiban, éjszaka, stb. pedig a kulacskupakos ásványvizes palackból kapott vizet. Azt könnyű kinyitni, már 7 hónaposan tudott inni belőle és cseppmentesen visszazárható. 1x kell megvenni valemelyik multinál (Csőrike és Szilveszter van rajta, azt hiszem 2-3 decis)az 1 üveg ásványvizet kb.60 Ft-ért és hetekig megvan oldva az ivás. Tisztántartani is könnyű, azt töltesz bele, amit akarsz (mi csak vizet adtunk étkezések között és éjszaka). Aztán, ha megrágcsálja a kupakot, lehet egy újat venni. Nálunk ez nagyon bevált, egy próbát megér!

2009. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hááát jobb megoldást én sem tudok!
2009. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!