Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ránctalanító krémet...

Milyen ránctalanító krémet ajánlotok 30 alatt?

Figyelt kérdés
Igazából a megelőzés lenne a cél.
2021. máj. 19. 11:32
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
De látszólag a "késleltetés" szó jelentésével sem vagy teljesen tisztában :D minden nő tudja, hogy ráncos lesz...
2021. máj. 21. 15:58
 42/50 anonim ***** válasza:
17%
Ha tudnàd mennyi pénz van a bankszámlàmon, biztos szeretnél a feleségem lenni, de ugye te kilőve mert vered a pénzt, az enyémet meg nem tudnád 😜
2021. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
70%

Még szerencse hogy vannak olyan nők akiknek nem az a legfontosabb hogy a pasinak sok pénze legyen. Tudod, ezeket a termékeket mi is képesek vagyunk magunknak megvenni nem szorulunk egy férfi anyagi segítségére. Az a férfi meg eleve ki van lőve aki a pénzével villog és azt hiszi ez imponáló.

Kíváncsi lennék te mire költesz, ha szerinted az igényesség pénz verés.

2021. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
21%

Kencék helyett jókat eszek, iszok, utazgatok, túrázok, kirándulok, felfedezem a világot és a természetet.


Biztos nem fogom a sok munkával megszerzett vagyonomat haszonleső, hamis kozmetikai cégekbe pumpálni...

2021. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell választani kaja meg bőrápolás közt. Persze ha az ember lánya pick me girl-öcske akar lenni, csinálhatja.
2021. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Ki kérte hogy fizesd ezt bárkinek is?:D

Attól mert valaki igényes, és vásárol magának olyan termékeket amivel ápolja a bőrét, ugyanúgy eltud menni utazni, jókat eszik iszik. Nem zárja ki az egyik a másikat.

Attól mert 3 havonta veszek magamnak pár ezer Ft-ért egy arcápolási terméket mert épp kifogyott, nem megyek csődbe:D

2021. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
0%

Mèg valami!


Következő életemben kozmetikai céget fogok alapítani 😃 biztos, gyors, extra profit, köszönhetően nektek. 🤙

puszi csajok, itt a vége

ciao

2021. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

uh mi lett ebből a kérdésből, jól

összevesztek itt az emberek míg én dolgoztam 😱

2021. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:

Amúgy ez a pasi tipikusan az a balf@sz lehet, aki még életében nem látott pinát, ezért a nőket utálja :D ráadásul rohadtul nem ismer pl. engem se, fogalma sincs róla, hogy milyen csóró vagyok és pont ezért nem is költök drága dolgokra, turkálóból vásárolok... De biztos nem kellene egy ilyen pasi, főleg, hogy a pénzével villog. Arról nem is beszélve, hogy van párom :D

Meg amúgyis, húzzál innen a büdös francba, a kérdésem egyértelműen nőkhöz szólt :) ciao

2021. máj. 21. 18:33
 50/50 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
#22 Nem belekötök dolgokba, hanem megcáfolom a hülyeséget egy olyan témában, ami engem nagyon érdekel, és amihez értek is. Nem szeretném, hogy az emberek tévinformációk birtokában ne mernének jó minőségű kozmetikumokat magukra kenni, mert szerinted minden, ami nem természetes, az rossz vagy épp fordítva.
2021. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!