Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ránctalanító krémet...

Milyen ránctalanító krémet ajánlotok 30 alatt?

Figyelt kérdés
Igazából a megelőzés lenne a cél.
2021. máj. 19. 11:32
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
26%

Az élesztő, a tejszín és a méz tényleg rettentő jót tesz a bőrnek. Atya ég:D

Egy tudatos bőrápoló utána jár annak milyen összetevők vannak egy adott termékben, és tisztában van azzal milyen összetevők károsak, azokat pedig nyilván nem veszik meg.

2021. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
26%
Pont erről szól a tudatos bőrápolás, hogy utánanézünk a dolgoknak és nem kenünk mindenféle szart az arcunkra, a tudomány fejlődik, minden téren, a bőrápolás terén is. Egy szóval nem írtam azt, hogy minden kozmetikum nagyszerű, és hasznos. Vannak köztük nagyon jók, és nagyon károsak is. De leírom még egyszer: a hozzád hasonlók csak nyugodtan éljenek a múltban.
2021. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
21%

Méz jótékony hatása az arcra:

"a méz zseniális, ha szeretnél tiszta, pattanásoktól mentes, feszes, hidratált bőrt. És azt ki ne szeretne? 😊 Ez a csodálatos édes nedű tele van vitaminokkal, nyomelemekkel, enzimekkel, tartalmaz fehérjéket, sókat és savakat is. Antibakteriális, antimikrobális hatású, éppen ezért az aknés bőrűeknek különösen sokat segíthet. Regenerál, gyógyítja a sebeket, halványítja a hegeket, csökkenti a gyulladást, mindemellett pedig támogatja a bőr vízfelvevő és megtartó képességét, így fokozza annak hidratáltságát. Sőt, anti-aging és (bizonyos mértékű) fényvédő hatása is van."

[link]


Élesztő jótékony hatása:

Pálfi Rita kozmetikus válasza

[link]


"krémes élesztőben rengeteg B-vitamin van, pontosabban B1-, B2- és B6-, valamint E-vitamin, kalcium, kálium és vas is."

[link]

2021. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
22%
ui.: Csak hogy ma is tanuljatok valamit. :)
2021. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
54%

Köszönjük szépen hogy ennyire foglalkozol azzal hogy mit kenjünk a bőrünkre.

Fiatalabb koromban én is minden házi szart rá kentem a fejemre, az eredménye az lett hogy aknés volt a bőröm,úgyhogy ha nem bánod maradok a jól bevált gyógyszertári termékeknél, te pedig kenj nyugodtan az arcodra olyan dolgokat amiket megenni szokás.

2021. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
23%

#35

Léteznek ugye olyan termékek, hogy mézes..(Pl. Nivea kézkrém, arcmaszk, tusfürdő, Garnier mézes sampon..stb. és jó pár más márkánál is) És ugye, mint írtad is, idézem "amiket megenni szokás". Vagy akkor azokban nem is méz van, hanem mesterségesen előállított valamit, amit méznek neveznek el?


"Fiatalabb koromban én is minden házi szart rá kentem a fejemre,"

Persze, nyilván az összetevőkkel van a probléma, még véletlenül se veled. Könnyebb elhárítani a felelősséget és másra kenni a dolgot.

És azért, mert neked nem vált be, az csak egy dolog, lehet, hogy másnak meg jó, úgyhogy ne magadból indulj ki.


Gazdagítsd csak a gyógyszertárak zsebét, ha neked ez vált be. A te dolgod. Azonban nincs jogod leszólni a természet adottságait és hasznos terményeit.

2021. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
28%

Az a baj a házi pacsmagolással, hogy egyrészt nem minden jó, ami természetes, másrészt a krémek úgy vannak alakítva, hogy tényleg működjön.


Nem minden jó, ami természetes - ezt nem hiszem, hogy magyarázni kell, a pollen is természetes, sokan allergiásak rá. Én pl. a tiszta aloe verára vagyok allergiás. Ahol hozzám ér, ott 2 percen belül vörös leszek és éget. De a gonosz drogériás termékek úgy vannak elkészítve, hogy az esetlegesen allergiát okozó cuccokat kiveszik, és marad a jótékony hatás.


A másik (kettő) dolog: az, hogy valamit rákensz a bőrödRE, nem biztos, hogy beszívódik a bőrödBE. A krémekben ezért van a sok összetevő, hogy ne csak üljön a bőröd tetején. Ezért mondják, hogy az avokádót inkább edd meg, ne az arcodra kend, mert úgy biztos felhasználod.


Végül pedig a méz kétségkívül szuper dolog, a legjobb édesítő, és vannak benne vitaminok - de milyen mennyiségben? Mostanában egyre több termékben van resveratrol. Ez az az összetevő, ami miatt azt mondták, jó dolog bort inni, jó a szívnek. Csakhogy nem tudsz naponta annyi bort meginni, hogy a szíved egészségéhez megfelelő resveratrol kerüljön a szervezetedbe. Ugyanígy van az arcápolással.

2021. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Fejezzétek már be könyörgöm!!!! Miért nem lehet ezt a hisztit privátba nyomni? Marha unalmas.
2021. máj. 21. 12:58
 39/50 anonim ***** válasza:
21%

jajj, Nők 🤦🏾‍♂️

úgy is megöregszetek előbb-utóbb, miért nem költitek a súlyos 10.000 -reket inkább szórakozásra, finom kajákra, hisz a sok kencefice teljes pénzkidobás, pumpáljátok bele csak a cégekbe, azok meg jót röhögnek rajtatok 😂


Mellesleg egy csajt pont ezért dobtam a múltkor mert ilyen kis buta volt, mindent elhitt, verte a pénzt havonta ilyen baromságokra, még jó, hogy nem közös kasszàn voltunk, nem tudnék elkèpzelni felesègnek egy ilyen befolyàsolgató kislànyt...:S

2021. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

#39

Ezt a problémádat könnyen kiküszöbölheted, hiszen szerencsére a legtöbb nő nem a te feleséged szeretne lenni :)

2021. máj. 21. 15:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!