Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen ránctalanító krémet...

Milyen ránctalanító krémet ajánlotok 30 alatt?

Figyelt kérdés
Igazából a megelőzés lenne a cél.
2021. máj. 19. 11:32
1 2 3 4 5
 11/50 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Tény, ezek a mai modern kemikáliákkal teletömött kozmetikumok valóban az ördögtől valóak, visszasírom a középkort, amikor még természetes dolgokat pl. mikor arzént meg ólmot kentek az emberek az arcukra és majd' leszakadt a képük 20 évesen, az volt az igazi.
2021. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
59%

11

Akkor azt gondolták jónak.

100-200 év múlva ugyanezt fogják mondani arról a sok kémiai szemétről amit most ti kentek az arcotokra nap mint nap, mondván az kell, már 16 évesen is.

2021. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
53%

Koreai többlépcsős arcápolás :D haha

jó beetették ezt az európai nőkkel, kapásból legalább 10 kozmetikumot fizettetnek meg velük, tele kémiai szeméttel


eladják ezeket a kotyvalékokat az ázsiai genetikájukkal, pedig ők nem jó példa, hisz krémek nélkül is kb. 60 évesen kezdenek el minimálisan ráncososodni


Ha ezek a krémek érnének valamit is, nem kéne a hollywoodi sztároknak botoxoltatni, rendszeresen kozmetikai beavatkozásokra járni, biztos vagyok ők is kenték fiatalon ezeket a méregdrága ránctalanítókat.


Mindenki megöregszik ki előbb ki utóbb, genetikailag a fehérek hamarabb, az ázsiaiak később.

2021. máj. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
92%

SAJÁT tapasztalatot írok le:


30 éves vagyok, legfeljebb egy aprócska nevető ráncocska van a szememnél, amikor nevetek, alap állapotban az sincs. Teljesen sima, ránctalan az arcom.


Semmilyen kozmetikumot nem használok napi szinten az arcomra. (Nyáron a strandon 50-es faktorú naptejjel szoktam lekenni.) Menstruációm környékén használom a Garnier 3in1 terméket párszor.

Reggel megmosom tiszta vízzel, este pedig Yamunás szappannal, utána leöblítem vízzel.

Hideg-meleg váltott vízzel is sokszor mosok arcot.


Az életmódomra nagyon odafigyelek: napi több mint 2 liter vizet iszom, igyekszem egészségesen és vitamindúsan étkezni. A szemét kajákat és italokat mellőzöm, nem élek káros szenvedélyekkel, szervezetemnek megadom a pihenést is.


Összegzés: nem kell bedőlni a kozmetikai cégek marketingjének. Nekik csak a profit a cél, nem a te bőröd egészsége. Az életmód a kulcs, nem a mesterséges kemikália. A szervezetet leginkább belülről kell ápolni.

2021. máj. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
64%
Ui.: Szeretek mozogni is, most, hogy itt a jó idő újra elkezdtem futni. Egyébként pedig itthon szoktam tornázni.
2021. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
56%

Jó azért szerintem egy hialuron savas hidratáló arckrém nem az ördögtől való. Másrészt vannak natur kozmetikumok is. A gagyi filléres smink cuccokat meg ne keverjük már össze a minőségibb bőrápolásra szakosodott márkák termékeivel.

Igen van akinek szüksége van pl niacinamidra (elárulom ez valójában egy b vitamin komplexel egyezik meg) meg retinolra stbre...nem mindenki olyan szerencsés, hogy makulátlan legyen az arcbőre. Nekem szerencsére elég csak egy sima tonikos lemosás és a hidratáló, fényvédő krém. De sokan komoly bőr problémákkal küzdenek aminek millió oka lehet nem csak a vastag vakolat és nekik egy jó arcápolási rutin nagyon sokat tud segíteni.


A szappanos arcmosás meg a lúgos ph-ja miatt szárítja az arcbőrt ami pl pattanásokra baromira nem jó szóval az sem egészseges.


Szerintem felejtsétek mar el a gimis osztálytársaitokat ők nem a bőrápolasi kozmetikumoktól hanem a gagyi és nem megfelelően használt sminktől na meg gondolom az ártalmas életmódtól szotyosodtak meg vagy mastól senki sem tudja, mint írtam millió oka lehet.


Szerintem nyugodtan használhatsz kérdező valami hialuron savas nappali arckrémet.

Nekem pl tök sokat segítet télen amikor szárazabb volt a bőröm.

2021. máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
89%

Hasonló rutinnal, halvány ráncoskával a szememnél mint ahogy az utolsó írta, csak 42 éves vagyok és szültem is.

Anyukàm baba szappanon, vízen kívül nem használt semmi az arcára mert mem bírta a bőre. 55 évesen kezdett ráncosodni. Mindig gyönyörű, rózsás arcbőre volt. Akkoriban sokszor megállították mit használ. Szőke hajú, fehér bőrű tipus.

2021. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva, én rengeteg márka ránctalanítóját kipróbáltam, drága high-and termékeket, szinte mindegyik patikai márkát, de nem tudom melyik a jó, mert mindegyik jólesett a bőrömnek, de sajnos mégis ráncos vagyok így 47 évesen.

Amit nagyon imádtam, a textúrája miatt, az a Shiseido termékei.

2021. máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nők válaszait, segítségét!
2021. máj. 20. 07:49
 20/50 Sunshinedoll ***** válasza:
40%
#12 Minden kémiai anyagokból/kemikáliákból áll a világon. Többek közt a víz is annak minősül :D
2021. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!