Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyire erős lett a Nap?

Ennyire erős lett a Nap?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete amikor először volt igazán tavaszias napos idő, kb 15 percet voltam kint délután, de estére bebarnult az arcom. A többi ember arcán is ugyanezt a barnaságot látom, mintha nyár kellős közepe lenne. Sajnos alapból hamar lebarnulok mert hófehér a bőröm, de most látványosan más színe lett az arcomnak, mint a testemnek ahol nem ért a nap. Ti is észrevettétek hogy mintha sokkal erősebb volna a napsugárzás, mint amilyen normál esetben tavasszal szokott?
2021. máj. 11. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez egyre rosszabb lesz. Az ózonréteg állapota csak romlik emiatt egyre nagyobb lesz az UV sugárzások ereje is. Ezt a meteorológusok is elmondták. Azt is mondják már tavasz se lesz majd hanem fél év nyár és fél év tél. A nyarak pedig egyre melegebbek lesznek.
2021. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
És vissza fog fehéredni az arcod?
2021. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nekem ks feltűnt a napokban. Múltkor pl (kb 25 fok lehetett), nég áprilisban éreztem a bőrömön, hogy szinte égeti a nap, tavasszal ilyet még nem tapasztaltam. (Egyébként egyáltalán nem vagyok könnyen leégő típus, nyáron azért strandon néha picit megkap a nap, ha nem kenem elég sűrűn a naptejet, de amúgy nem jellemző, sőt még barnulni is csak elég lassan szoktam)

Tegnap pl. 8-as volt az UV itt nálunk (Veszprém megye)


Szóval a lényeg, a kérdésre válaszolva, igen, nekem is feltűnt az utóbbi napokban/hetekben, hogy mintha erősebben tűzne a nap.

2021. máj. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!