Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi volt a leghatásosabb...

Mi volt a leghatásosabb dolog, ami segített rendbe tenni az aknés arcodat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 6. 14:48
 1/9 Metionin ***** válasza:
100%

Ételallergia kivizsgálása és ennek megfelelő étkezés (nálam a tej volt a probléma)

Szalicilsavas szérum és niacinamid

Teafás szappan (a régi Yamunás)

Neem növény tartalmú arclemosó

Illetve a hátamra a Nesti Dante fekete szappan csodaszer

2021. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legnagyobb sajnálatomra a legtöbbet az segített, hogy nem eszem tejterméket (a sajt hiányzik, a többit már megszoktam és tudom mással pótolni). Előtte is volt egy jó arcápolási rutinom, de addig így is voltak pattanásaim. Azóta drasztikusan kevesebb. Hámlasztó is bevált pluszban.
2021. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tinikorból való kilépés, és a kellő arckrémezés. (Benton aloés cuccait használom, nem olcsó, de nagyon megéri.)
2021. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Akneroxid. Először töményen az aknékra. Később pedig a hidratálóba keverve.
2021. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. máj. 6. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszintén? Sem a gyógyszerek,sem a csodakrémek nem használtak.

Ami segített: jó bőrápolási rutin,heti 1x hámlasztó,mindennap hidratáló és tisztítás.Természetes napfény,és egy profi kozmetikus,aki gépekkel kezel.És természetesen az idő.

2021. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Köszi a választ! Megosztanád esetleg a rutinodat termékekkel együtt, illetve hogy a kozmetikusnál milyen kezeléseket szoktál kérni? Nagyon köszönöm :)
2021. máj. 15. 16:24
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Persze:) termékekben nincs semmi extra,nekem legalábbis a minőségibb arckrémek sem váltak be a brutál aknés bőrömre.Nivea termékeket használok főként,egy héten egyszer használom az Anew C vitaminos melegítő hatású hámlasztóját.Reggel alapos tisztítás,és hidratálás.Kozmetikusom nekem mindig nagykezelést csinál: savas hámlasztás és mezopen kezelés.(dermaroller újabb változata).Nekem valószínűleg az idő is segített,hogy végre kiléptem a tinikorból,de mióta kezelésekre járok,milliószor szebb a bőröm.
2021. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! A kozmetikuson én is gondolkodom. Egyébként amióta bevezettem a hámlasztást a rutinomba (kb. egy hónapja, gyengéd kémiai hámlasztóval minden másnap), nekem is kezd javulni a bőröm. De még nagyon az elején vagyok a folyamatnak persze, úgyhogy nem szeretném még elkiabálni a dolgokat.
2021. máj. 15. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!