Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek az arcbőrömmel?

Mit kezdjek az arcbőrömmel?

Figyelt kérdés

Idén töltöm a 23-at. Olyan az arcom, mint egy kiskamasznak. Tele van miteszerrel, az orromról hámlik a bőr, baromi tágak a porusaim, és a kis pattanások mellett, egyre nagyobbak, csunyábbak jelennek meg. Nincs egy sima része se az arcomnak. Vagy full miteszeres, vagy pattanásos.

Kipróbáltam már 15-16éves korom óta szinte mindent, amit tanácsoltak.

Akármit elkezdtem használni, csak rontott a helyzeten. Még gyulladtabb, több patik. Mostanába már fájnak is, pedig hozzájuk se érek.

Jelenleg csak tiszta vizet használok, hiszen más sem csinált semmit a bőrömmel.

Illetve már a mellkasom is tele van pattanásokkal.

Valami tipp, hogy ti, hogy kezelitek így felnőttkorban? Már sírhatnékom van, ha tükörbe nézek.

23l



2021. máj. 4. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
miket próbáltál, amik nem váltak be?
2021. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Uh,hát kezdetekben, tonikot, meg valami bőrradírt, mellette nappali-éjszakai krémek. Különböző lemosokat, ezek általában Garnier, Nivea, Bioderma, Isana, Dm-esek voltak. Ilcsi termékeket is használtam szettbe azthiszem teafaolajost. Dermofil pasztát is használtam, habár semmit se csinált a patikkal. Micellas vizeket is. Őket szinte mindig. Most utoljára év elején elkezdtem ezt a Niaciamidot, illetve bha hámlasztót.

De igazábol hiába használtam el mindenből a teljes dobozt, semmi se történt.

2021. máj. 4. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs valami allergiád? Esetleg hormonális problémád?
2021. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy lenne bármi. :/ laktóz érzékeny vagyok, de nem iszom/eszem semmi tejterméket. Csak növényi cuccokat.
2021. máj. 4. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy elkezdtél Bha-t meg Niacinamidot, de az alapjaid is meg vannak? Jó, mindenmentes olajos tisztító illetve egy géles lemosó? Valamint hidratálókrém és fényvédő? Niát, Bha-t hány naponta használod?
2021. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyha iszol szójatejet akkor amiatt is lehet
2021. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os igen, mert vannak benne női hormonok
2021. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Krémpatikás pattanás elleni krém vált be!
2021. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pulp válasza:
50%
Kezdj el kozmetikushoz járni arctisztításra. A bőrödnek megfelelő kezeléseket és készítményeket fogja használni.
2021. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Olajos magvak például mogyoró, vagy a sok édesség is okozhatja, mint ahogy cukros üdítők is.
2021. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!