Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » KInek hány évesen kezdtetek...

KInek hány évesen kezdtetek szőrösödni,illetve mikor kezdtétek a szőrtelenítést? Van akit cikiztek,csúfoltak emiatt?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk válasza is érdekel és nyilván nem csak az intim részre gondolok,bárhol a testen.

tegnap 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetes fekete a hajam es nyilvan a szorzetem is nagyon eros szinu. Sajnos bajszom volt mindig es nagyon latszodott, sokat caufoltak erte. 12 13 evesen meg nem szortelenithettem nem engedte anyukam, de aztan belatta hogy muszaj.
tegnap 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam hogy lanykent
tegnap 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintén sötét hajú, erős szőrzetű nő vagyok, már általánosban is csúfoltak miatta. A lábszáramat és a hónaljamat 14-15 évesen kezdtem borotválni, akkor már elég feltűnő volt. A többit (kar, comb stb.) utána fokozatosan.
tegnap 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én későn érő típus voltam és csak 18 év felett lettem - pont megfelelő módon - közepesen szőrös. Addig utáltam, hogy nincs szőröm. Ráadásul gyerekként még dagi gombóc voltam és tinikorom közepén a hasam még csúnya volt szőr nélkül. Aztán fogytam-híztam-fogytam hosszú-hosszú évek alatt idáig. Hirtelen növéstől fogytam valamennyit, közben nekem igazából méreganyag-lerakódásom volt, majd munkanélküliként chips-ezéstől híztam, bőven 30 év felett új egészségtudatos étrendtől fogytam le sokkal jobban. Viszont amikor elkezdett hullani a hajam 2 évvel ezelőtt, akkor megritkult a szőrzetem is. A hajam visszaállt, de a szőrzetem úgy maradt. A mellkasomnál sajnálom. Ráadásul plusz másik betegségként a karjaimon is kihullott a szőrzetem fele.


35/F

tegnap 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én nagyon korán érő típus voltam, erős, vastagszálú és sötét szőrzettel. A kamaszkor nálam hamar beütött, 9 éves korom óta van ciklusom is, olyan 10-11 éves korom óta pedig testszőrzet is. A többi gyerek más ütemben fejlődött mint én, ami akkor és ott nagyon feltünő volt. Arra emlékszem hogy alsó tagozatban gyerekként megkérte az egyik osztálytársam hogy emeljem fel a karom, aztán elkezdtek rajta nevetni. Gyerekként nyílván nagyon rossz élmény volt. Először nem gondoltam negatívumnak azt hogy szőrösödöm, inkább semleges volt. Viszont a cikizés és a heccelés miatt hamar kialakult bennem egyfajta szégyenérzet. Pár évig nem szőrtelenítettem még akkor, olyan 13 évesen kezdhettem el talán, sima eldobhatós borotvával.
tegnap 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!