Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek nem gáz, ha...

Szerintetek nem gáz, ha valaki visszaküldi az epilátort és újra eladják?

Figyelt kérdés

Ezek higiéniai termékek, nem vonatkozik rájuk a visszaküldés... A webáruházon nost is van ilyen, hogy újracsomagoltként eladják, amit valaki visszaküldött... Krémmánián is olvastam többször, hogy kipróbálta, epilált majd nem tetszett, visszaküldte... Mi a f...sz...


Így történt meg velem pár éve, hogy fekete szőrszálak jöttek vele, pedig én teljes áron, újként vettem. Valaki epilálta a p...ját, aztán visszaküldte, nekem eladták, de át sem nézték...


De szerintem ilyet egyáltalán nem kellene csinálni. Ruhát is azt lehet csak visszaküldeni, amit nem vettél fel, címkés, nem hordtam... Epilál két hétig, nem tetszik, visszaküldi... Mi a szar... Maximum akkor venném vissza, ha ki sem bontotta a dobozt. De persze, hogy azt mondja, nem bontotta ki... Nekem is azt hazudták, nem vesznek vissza ilyet, erre... Most is van epilátor újracsomagolt... De a leggenyóbb teljes áron eladni...


Ti mit gondoltok erről? Webáruházat nem írok, nem akarom, hogy bepereljenek.


2021. máj. 2. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg nekik, hogy mi a probléma és kérd meg őket, hogy cseréljék ki neked egy újra. Valószínűleg nem lesz vele gond és megcsinálják.
2021. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A netes vásárlás mellékhatása.
2021. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Hivatalosan ilyen terméket nem lehet újra eladni, de magyarok vagyunk, még komolyan csodálkozni tudsz bármin is? Az a legnagyobb baj, hogy még ha el is kapja a fogyasztóvédelem a vétkes webshopot, ők röhögve kifizetik a büntetést és ugyanott folytatják, ahol abbahagyták.
2021. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!