Levágjam a hajam?

Figyelt kérdés
3,5 éve növesztem, mindig vállig érő volt, vagy annál rövidebb. Már vágtam belőle néhány centit, de sajnos töredezett, plusz egy alkalommal, amikor bébiszitterkedtem, nem figyeltem a hátam mögé, és a gyerek sunyiban levágott egy tincset a hajamból. Sajnos látszik is, mert az a rész így 25 cm-rel rövidebb, és feltűnő részen van. Arra gondoltam, ha vágok a hajamból, hátha nem fog annyira látszani. De aggódom, mert a baráti kör/család szerint így szebb vagyok, a hosszú hajjal nem annyira látványos, mennyire vékony vagyok, rövidebb hajjal meg úgy néznék ki szerintük, mint egy parókás csontváz. Van így értelme meghagyni, ha amúgy is ronda, törött, és még bele is van barmolva?
2021. ápr. 25. 15:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy pár éve magamnak vágom/igazítom, festeni is magamnak szoktam, de mostanában nem igazán van sem kedvem, sem időm hosszasan ápolgatni, ezért is jobb lenne a rövidebb.
2021. ápr. 25. 15:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ronda a vége, és bele is van vágva, akkor szerintem vágass belőle. Ha bizonytalan vagy, akkor először csak pár centit vágass, és utána majd eldöntöd.
2021. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Nyírd le szerintem akkor, akár valami egészen rövidre. Azt is érdemes kipróbálni.
2021. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy, igaz? És ha bébiszitterkedsz, akkor kb. a huszonéves korod elején lehetsz. Ezek csak tippek. Ha szeretnél rövid hajat kipróbálni, benne vagy, tudod, hogy jól éreznéd magad vele, érdemes kipróbálni. Jön a nyár, tökéletes idő rövid hajhoz. Mennyire vágott bele a gyerek, nagyon közel a fejbőrhöz? Milyen stílus kellene ahhoz, hogy a kéretlen bevágáshoz igazítsd a hajad?
2021. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!