Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá anyát, hogy...

Hogyan vegyem rá anyát, hogy levágja a hajam?

Figyelt kérdés
Nem hosszú, mell alá ér, de nagyon vastag szálú. Rengeteg ideig kell mosnom, szárítanom és vasalnom is. Nyakközépig szeretném levágatni, mert akkor egyszerűbben tudnám kezelni. Anya azt mondja, hogy nem fogja levágni, hiába mondtam, hogy nehéz vele bánni. Azt mondja, hogy csúnya lesz, de engem nagyon zavar.
2021. febr. 7. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Fodrász? Barátnő esetleg?
2021. febr. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Hát otthon tényleg ne essen neki, háromszög fejed lesz vagy Dóra, a felfedező. Menj el fodrászhoz, mert ezt ritkítani kell.

De lehet elsőre elég lenne csak ritkítani és hagyni a hosszát kb, mert a rövidet fel se tudod kötni, ha zavar, úgy viszont kezelhetőbb lesz.

De egyébként meg a te hajad, legfeljebb ígér meg, hogy nem lesz hiszti, ha nem tetszik.

2021. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon enyhén ritkisd és csak az alját így fokozatosan, ha esetleg vasalnad, beszaritod csúnya szerintem ha látszik nagyon hogy ritkitva van, én egyetértek hogy szeretnél vagatni is, jó dolog amugy bár lehet várnék tavaszig, tényleg érdemes fodrászhoz menni ezzel, erre ne sajnáld a pénzt. Én is levagattam anyaval, soha többet... Se festés, se semmi nagy hiba volt, tanultam belőle az biztos. Használj rá balzsamot, hajolajat, kifesuleskonnyito sprayt, hajvegapolo szerumot stb de mindent csak a végére mert zsirosodni fog különben nagyon.
2021. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt elmondom, hogy nekem világéletemben a nagymamám és anya vágta a hajam. Egyszer voltam fodrásznál, és soha többet nem megyek, kértem, hogy vágasson öt centit és húsz centi hiányzott belőle. És anyuék mindig tökéletesre csinálták
2021. febr. 10. 00:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!