Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fodrasz szalont ajanlja...

Melyik fodrasz szalont ajanljatok? (Budapest) Ahol KEDVESEK a fodraszok..

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Segitseget szeretnek kerni, kerlek aki tudna jo szalont ajanlani Budapesten, irja meg, es lehetoleg a tapasztalatait is.

Amiota itt elek ket szalont probaltam ki, az egyik igazabol nem volt rossz, de a balayage-om nagyon sarga lett szerintem (errol kesobb kioktattak, hogy nem sarga, hanem aranyszoke, csakhogy en hamvasat szerettem volna.)

A masik helyen igazabol szepen megcsinaltak a balayage-t, de rabeszeltek a meleg arnyalatokra, megint nem lett hamvas, de meg igy sem mondom, hogy rossz lett. A problema az, hogy nyiltan kibeszelik a vendegek elott mas vendegeket, olyat is, aki abban a pillanatban lepett ki az uzletbol.. Elgondolkozik az ember, hogy vajon rola mit mondanak, miutan kiment. Google Reviews-on lattam egy par hasonlo kommentet, meg sokan panaszkodtak arra, hogy odamentek az uzletbe, es kozoltek vele, hogy nincs mara idopontja. Hat ezt en is tapasztaltam egyszer, nem gondoltam volna, hogy ez gyakori eset, ezert nem is problemaztam, de ezek szerint igen.

Szoval szamomra nagyon fontos lenne, egy olyan szalon, ahol tenyleg (!!) kedvesek a vendegekkel, es nemcsak akkor ha eppen te vagy az aktualis hires influenszer (nem bantasbol az influenszereknek, de ilyet is lattam, hogy a vendegek elott beszeltek meg, hogy XY telefonalt, hogy SOS be kell festeni a hajat, es hogy kinek az idopontjat mondjuk akkor le..)

Tenyleg csak az irjon, aki szalont ajanl, hajfestessel kapcsolatos kioktatast nem szeretnek, koszonom, es elore is koszi a valaszoloknak! :)


2021. ápr. 25. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én se tudok jó szalont :(

viszont abból amit írtál úgy tűnik hogy ez a szőke haj rendszeres probléma. Nekem is volt hogy megbeszéltem vele hogy hamvas szőke balayage, vittem képet is. Direkt megbeszéltük hogy ahol a képen egészen a tövig be van festve ott is inkább maradjunk a balayage-nal.... A vége egy csibe sárga khm bocsánat aranyszoke festés lett, az első tincsek még kb úgy néztek ki mint a mostani tiktok trend, ahol más színűre festik. 🙃

2021. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nagyon ritka, aki szepen megtudja csinalni. Uh szegeny, sajnalom, hogy igy jartal😔 Ezert is dontottem ugy, hogy inkabb nem szenvedek tovabb vele, vissza festetem barnara😅
2021. ápr. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!