Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik budapesti fodrászatot...

Ghhd kérdése:

Melyik budapesti fodrászatot ajánljátok ha olyanra szeretném festeni a hajam mint a képen?

Figyelt kérdés

[link]

Most is hasonló hosszú és sötétbarna hajam van.

És mennyibe kerülne körübelül?



2020. aug. 3. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen megoldással dolgozik a fodrász, olyan 8-10 ezerre tippeltem átlagárban, bár sötétbarnából nehéz szőkét csinálni, lehet több alkalommal kell menned, hogy kevésbé roncsolja a hajad.

Bármelyik fodraszatban megcsinálják, keress a közeledben valakit.


Off., szerintem ne festesd be ilyenre, kevés embernek áll jól, és csak egy darabig volt divat, már nem az illetve nagyon szétszedné a hajad, az megy hülyén néz ki hogy a hajad egyik fele szép és egészséges a másik meg törik mert leégették a szokitovel

2020. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hú hát ez szerintem elég ronda a képen, ilyet ne akarj...
2020. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh hát köszönöm a válaszokat nekem tetszik de igazából nem ragaszkodom hozzá és ha más szerint nem jó keresek másik hajat.
2020. aug. 3. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis világos barna balayaget tök jól passzol az ilyen típusú, rövidebb hajhoz
2020. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!