Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon töredezett hajra a...

Nagyon töredezett hajra a napraforgó olaj is jó? Vagy CSAK az oliva aloaj?

Figyelt kérdés
sziasztok!nagyon töredezik a hajam amióta festem..és nagyon csunya olyanokválaszát várom leginkább, aki kipróbálta már, vagy esetleg ismerőse próbálta ki és hatásos!köszönöm!!!!
2010. aug. 22. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:
házilag készitett pakolásokról tanácsoakt szivesen fogadok
2010. aug. 22. 11:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nem olajos

Töredezett hajra


Gondoltad volna, hogy a sör nem csak nyáron, a nagy melegben hat rád üdítően, hanem a hajadat is erősítheti? Csupán keverj össze 2 decit a nedűből 1 tojássárgájával, és masszírozd a hajadba! 5 perc múlva már le is moshatod! Sörényednek így nem csak tartása lesz, de a korpának is lőttek!

2010. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi erről hallottam épp elöbb olvastam valahol cak hogy vasárnapvan, falun lakok:) és semmi bolt nincs már nyitva... és gondoltam olaj az van itthon:)
2010. aug. 22. 11:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Melegíts fel egy edényben kb 2 evőkanál olajat. Ha már langyos akkor tegyél hozzá egy tojás sárgáját, majd ezt masszírozd a hajad végébe. Bugyoláld be és hagyd rajta egy órát :)

De ugye tudod, hogy a töredezett hajvégeid nem fognak eltűnni. Ez csak segít ápolni. Le kell vágatni őket és ha használsz házi hajpakolást akkor megelőzhezed a töredezést.

2010. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akarmilyen, a legolcsobb olaj is jo.
2010. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5%
Én egyiket se kenném a fejemre oO
2010. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!