Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az olívia olaj tényleg jót...

Az olívia olaj tényleg jót tesz a töredezett hajnak? Nem lesz tőle zsíros vagy összeesett?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy este kell rákenni, persze nem az egész hajra, nagyjából csak az alsó felére.Reggel pedig lemosni és utána megmosni...

Vagy nem kell egész éjszaka rajta hagyni?


2009. dec. 2. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég csak 25-30 percig rajta hagyni,nekem nem használt,sajnos. :S
2009. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jó lett tőle,mondjuk kb egy órát volt rajta
2009. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Húgomnak száraz, töredezett a haja. Egyszer kipróbáltuk. szegény utána csak mosta és mosta, és összeállít neki, mint a fene. Ő a tojássárgája pakolásra esküszik, és azt ki is lehet mosni :)
2009. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ebből azt szűrtem le. hogy ki kell próbálnom mert mindenkinek máshogy hat.De lehet h az olajtól is függ:D

Mindegy. Ma este kipróbálom:D

2009. dec. 2. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Este célszerü kipróbálni és csak samponnal mosni, utánna semmiféle egyebet ne tegyél a hajadra. A tojássárgája is jó, ebben az esetben a tojássárgáját (gondosan eltávolitva a fehérjét) sampon helyett használd.
2009. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nem viva ?:))))
2009. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
dexD
2009. dec. 2. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:

én is szoktam használni, nekem utána nagyon puha lett a hajam :) attól függ mennyire törik a hajad.. ha nagyon akkor 1 óráig is rajta hagyhatod szerintem, de ha kevésbé akkor elég 20 percig

de egész estére ne hagyd rajta mert akkor télleg nagyon zsíros lesz és megmoshatod 4x mire kijön :D

szerintem nem lesz zsíros.. ha mondjuk 2x besamponozod (max. 3 ha nagyon muszáj) akkor nagyon szép lesz tőle a hajad ^^

bocs ha hosszú voltam :S

2009. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!