Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik gyanta fajta jobb és...

Noncsi2020 kérdése:

Melyik gyanta fajta jobb és kevésbé fájdalmas?

Figyelt kérdés
Borzalmas alacsony a fájdalom küszöböm így évek óta borotválom a lábam ,de történt egy kis baleset (szaros postás csengett, megijedtem és megszaladt a borotva) így állnék át gyantázásra. Melyik jobb a gyanta csík, görgős(patronos),cukorgyanta vagy gyöngyös(amihez gyanta melegítő kell? A patronos gyantázáshoz be kell e kenni a lábat hintőporral?
2021. ápr. 22. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem véletlenül használják a kozmetikusok a gyantamelegítős verziót :)
2021. ápr. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp gyantáznál, szerintem kozmetikushoz menj el, első alkalmakkor, nézd meg, hogy ő hogyan csinálja. Esetleg kérdezd meg milyen eszközt ajánlana.

De az elsőnek igaza van, nem féletlenül használnak szalonba jó minőségű és drága eszközt, ami havi egy gyantázásnál magadnak nem feltétlenül fogja megérni.

2021. ápr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 2.- nak, elsőre ne magadnak próbàld, hanem menj el vele kozmetikushoz. Tudom, miről beszélek, csináltam már magamnak véraláfutást gyantával.
2021. ápr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!