Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izmos, kigyúrt férfiak miért...

Izmos, kigyúrt férfiak miért szedik le csupaszra a mellkasukat?

Figyelt kérdés
A trimmelt, izmos férfitestnél pedig nincs vonzóbb. Nagyon rá vagyok függve a mellkasszőrre, az elsők között van, amit megnézek egy pasin, főleg ha van fenn félmeztelen képe.

2021. ápr. 20. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked tetszik, de nem mindenkinek. Ahogyan nem is mindenki szedi. Például Henry Cavill se.
2021. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Számomra pl kifejezetten taszító a szőrösség. Nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Csubakka szőrösség engem is taszít, ahogy a csupaszra borotvált/gyantázott felsőtest is. Kifejezetten a trimmelt tetszik kizárólag, ahogy arcon is.
2021. ápr. 20. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nincs semmi saját okom.Egyszerűen az előbbi hozzaszólóhoz hasonlóan a bnőm csupaszon szereti.

Nem fogok kardoskodni egy szőrpamacsért,ha neki nem tetszik.

Inkább kedvére teszek,mivel nekem amúgy sem jelent semmit,h van e,vagy nincs szőr.

2021. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők magasról lesz@rják hogy neked mi tetszik 💁
2021. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mikeXxX ***** válasza:
Sokan le szedik mert trendi én pl pont természetesen hagyom főleg mert nem is sok és puha is állítólag trimmelni sem akarom de szerintem ezt mindenki maga döntse el mi neki a jó!
2021. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert szexis. A szőr takarja az izmokat.
2021. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!