Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan lány/nő akinek...

Van itt olyan lány/nő akinek tüsi haja van, vagy teljesen kopasz? Esetleg fel van nyírva a haja?

Figyelt kérdés

És olyan akinek már volt?


Ha igen, akkor privátban tudnátok képet küldeni?


Miért vágtátok le?


Mennyi idő amíg vissza nő?


16/F


Kort is írjatok légyszi



2021. ápr. 20. 10:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok.


° Voltam kopasz.


° Képet nem tudok és nem szeretnék küldeni.


° Leukémia miatt hullott, a lenyírás mellett döntöttem.


° Nekem gyorsan nő a hajam (kinek mi a gyors), havonta fél centit kb.


° 43/N

2021. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
88%
Én fiú vagyok, de van egy történetem egy lány barátomról. Szóval őt egy nagyon csinos, nőies lánynak ismertem meg először, majdnem a háta közepéig érő, egyenes, szőke haja volt, és utálta azt is, ha valaki hozzáért. Tavaly nyáron hárman (egy másik lánnyal) bementünk a belvárosba, ő bement a fodrászhoz, és azt mondta, hogy mi addig nyugodtan menjünk, ahova akarunk, akkor nem gondoltam erről semmit... De miután végzett, és újra találkoztunk, körülbelül egy centisre (!) lenyírt hajjal láttuk viszont. Másik lány barátomnak már régen elmondta, hogy ez lesz, de én nem tudtam, és nagyon meglepődtem, egyrészt azért, mert nem néztem volna ki belőle, másrészt meg élőben csak idősebb, idegen nőket láttam eddig ennyire rövid hajjal, fiatal lányokat meg csak neten vagy filmekben. Kérdezgettem, hogy hogyhogy megcsinálta ezt, és meg is dicsértem, pedig őszintén először nem tetszett, de már hozzászoktam. Megvan hozzá a fejformája, és elég szép arca van, hogy szinte bármi jól álljon neki, most már az lenne a furcsa, ha újra megnövesztené. Először megnövesztette pár centivel hosszabbra, még mindig fiúsan rövid volt úgy is, de utána lenyírta egyszer teljesen kopaszra, és most már pár hónapja mindig visszavágatja egy centire, ha megnő kicsit. Idén lesz 19 éves, képet érthető okokból nem küldök róla az engedélye nélkül.
2021. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Huh, szerintem egy alapból vonzó lány szép arccal milliószor jobban néz ki pár milliméteres hajjal vagy teljesen simára borotvált fejjel. Férfiként mondom hogy szerintem nagyon szexi. Nincs semmi ami takarja az arcát, a nyakát, a füleit vagy a fejformáját és ott van az is hogy tetszik a kontraszt a kopasz fej (ami a lejárt nemi sztereotípiák szerint férfias) és a nőies arc és test között, úgy még jobb ha a nő tényleg ad a külsejére és csinosan öltözködik, a kopasz fejjel jól néz ki a szemüveg és ezek a nagy karika vagy lógó fülbevalók is. Nem tudom hogy ez fétisnek számít-e vagy csak valaminek ami néhány embernek tetszik, de én sosem próbáltam egyik barátnőmet sem rávenni hogy változtasson a külsején, ez az ő dolguk attól függetlenül hogy nekem mi tetszik, titkoltam is előttük hogy nekem bejön a kopaszra nyírt haj a lányokon, viszont egyszer majdnem lebuktam amikor egyik exem viccből megjegyezte hogy kopaszra borotválja magát, én meg kérdeztem hogy mennyire gondolja komolyan.

Ezek amúgy nagyon jók, kedves kérdező (és mindenki akit érdekel):

https://www.youtube.com/watch?v=N5_6900tH6s

https://www.youtube.com/watch?v=Fq_0Kv8CGuQ

Tetszik hogy nem látszódik rajtuk hogy komolyan izgulnak vagy megbánták, nem sírják el magukat és még tetszik is nekik a végeredmény, jobban is néznek így ki.

Szóval nők és lányok akik gondolkoznak ezen: csak bátran, lehet hogy tetszeni fog de ha nem akkor sem dől össze a világ, egy idő után vissza fog nőni.

#12-es: téged meg nagyon irigyellek! Mégha nem is lenne a barátnőm csak egy barát akkor is nagyon jó lenne rendszeresen látni és beszélni egy ilyen lánnyal. Én élőben eddig csak egyszer láttam egy nagyon szép lányt pár milliméteres hajjal.

2021. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
A második (orosz) videón látható átváltozás nagyon látványos volt, a nő külsejét a haj teljes lenyírása abszolút előnyére változtatta meg. Remélem, hogy egyszer divatba jön a kopasz fej a nőkön. Tetszene, ha Magyarországon sokkal gyakoribb és elfogadottabb látvány lenne a szép, fiatal kopasz lány és nő.
2021. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen én is nagyon örülnék neki ha egyszer divatba jönne a kopasz fej lányokon/nőkön.
2021. máj. 22. 21:14
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

xdddddddddddd

#14: A 13-as vagyok. Kíváncsi vagyok hányan vagyunk itt a kérdezővel együtt akiknek ez tetszik, bár a többieknek valószínűleg úgy tűnhet, hogy ezeket egy vagy max két ember írja bár nem tudom. Bizonyos körökben (főleg e-girl, goth, punk és egyéb "edgy" lányoknál) már valamennyire divat lett de inkább csak külföldön, de nekem jobban tetszik úgy ha a lánynak nincs mellette ez az extrémebb stílusa. Én is nagyon adnám ha nálunk ez gyakori és teljesen elfogadott lenne. És ja, most nem tudom mit írjak még de ők mondjuk nagyon szépek:

[link]

[link]

További szép estét!

2021. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

14-es vagyok. 31/F. Itt már egy párszor hozzászóltam hasonló témákban és egy kérdést is írtam. Nekem is úgy tetszene a kopaszra nyírt vagy borotvált fej a nőkön, hogy nem társul hozzá más extrém testi átalakítás vagy stílus (piercingek, túl sok tetkó, szokatlan öltözködési stílus, stb.). Igazából a csatolt videóid, és a fenti 2 kép is teljesen jól ábrázolja azt, amit szívesen látnék gyakrabban. Nagyon megtalálod a szép kopasz nőket a neten. Én ezt az oldalt találtam, szerintem szép gyűjtemény és napról napra bővül: [link]

Jó nézelődést, szép estét nektek is!

2021. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17: Én 25 vagyok még. Köszi, hogy elküldted! Vannak közöttük jó képek, azt hiszem ez a blog velem is szembejött egyszer de nem néztem még meg jobban.
2021. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
60%
Nekem hosszú hullámos hajam van, de nagyon szeretnék rövid tüsi hajat. Gondolkodom rajta, hogy lenyirassam.
2022. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha tetszik és tudod, hogy szeretni fogod hosszú távon (egy ideig veled marad az új hajad), akkor ne is gondolkozz sokat, tedd meg, nyirasd le, mert a nyár a legjobb időszak a tüsi hajhoz!
2022. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!